Recent content by bondd

+
  1. B

    Problemy z sefirami, sefiry

    Wiem dlatego pierw zaczełem od opcji szukaj... Nic na ten temat nie znalazłem więc napisałem nowy temat i nikt mi do tej pory nie udzielił odpowiedzi i pozatym robię wszystkie zadania chronologicznie ludzie pomóżcie a nie pouczacie-.- to nie jest pomoc typu "poszukaj w poradniku","rób zadania...
  2. B

    Problemy z sefirami, sefiry

    Może grzeczniej to raz a dwa JAK MAM KUPIC JAK MOWIE ZE ON NIE CHCE ZE MNA GADAC!?-.- i to co ty opisales to dawno zrobilem bo kasy potrzebowalem i co napisales to jest od vaski o Kezath....!
  3. B

    Problemy z sefirami, sefiry

    Mam pytanie miałem iśc po sefir do leuvaarden'a ale nie miałem pieniędzy więc poszedłem zarabiac ale jak już uzbierałem to on teraz nie chce ze mną o nim rozmawiac tylko jest opcja "Pokaż mi swoje towary" i "Jak tam idzie handel" jeżeli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny!!!!P.S. przepraszam za...
  4. B

    Znak Igni pomocy

    a klucz do nich skad wziasc bo jak tam ide to krata jest zamknieta?
  5. B

    Znak Igni pomocy

    Znak Igni pomocy Przepraszam jestem w 2 akcie i chyba przegapilem nauczenie sie znaku Igni i nie mam go więc co mam zrobic chyba nie moge sie wrocic spowrotem wiec jakies pomysly czy musze sobie radzic bez niego?P.S. przepraszam za bledy ortograficzne...
Top Bottom