Recent content by borias

+
  1. B

    Opowiadania w świecie wiedźmina autorstwa Boriasa.

    Krótko i na temat - napisałem powieść. Nie jest zbyt obszerna, zaledwie 10 arkuszy wydawniczych. Zamieszczam prolog i byłbym wdzięczny za wszelkie komentarze, wskazówki itp. Miłej lektury. PROLOG
  2. B

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Czytanie nie jest zbyt popularne, także na Twoim miejscu nie liczyłbym na wiele.
  3. B

    Opowiadania w świecie wiedźmina autorstwa Boriasa.

    No Title Opowiadanie z uniwersum Metro 2033. Akcja dzieje się w opuszczonej radzieckiej bazie wojskowej w Kolonii Brzeźnica. Jeżeli ktoś ma czas lub blisko mieszka, to polecam wybrać się tam i pozwiedzać. Naprawdę robi duże wrażenie. Oprócz opowiadania zamieszczam również fotki z tego miejsca...
  4. B

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Może by i człek przejrzał tekst, ale nie może - wymagane hasło...
  5. B

    Opowiadania w świecie wiedźmina autorstwa Boriasa.

    Też wolisz Triss? Zdrówko, Panie Wallace! :cheers:
  6. B

    Opowiadania w świecie wiedźmina autorstwa Boriasa.

    Triss Merigold autorstwa mojej znajomej. Jako że to moja ulubiona czarodziejka, dostałem jej portret pod choinkę. Link do oryginału: https://1drv.ms/i/s!ArbRTvFfr_xYqXMGmRcdp4iE_959
  7. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    "Program Setup Module przestał działać" - taki komunikat wyskoczył mi przed chwilą, kiedy próbowałem zainstalować moda na wersję Steam pod Windowsem 10. Da się to jakoś obejść, czy pobierać wersję bez instalatora? Próbowałem uruchamiać jako administrator i z różnymi zgodnościami. Nic to nie daje.
  8. B

    Figurka geralta :P

    Świetna robota!
  9. B

    Całkiem nowe przygody Geralda

    Pojawiłem się tutaj z nadzieją poczytania sobie czegoś, jak zapowiada tytuł, nowego o przygodach Białego Wilka. Tytuł wątku - e, tam... Literówka. Idziemy dalej... Cóż, mam nadzieję, że Fantazjel się nie myli, bo tekst jest, oględnie mówiąc, kiepski. Kuleje wszystko - interpunkcja, ortografia...
  10. B

    Wiedźmin 3 - Skellige Isle Town 02 (cover)

    Fakt, kawałek jest świetny, a i gitarowy cover też zacny :cheers:
  11. B

    Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

    Gratuluję, trzymam kciuki i niecierpliwie oczekuję na premierę. Powodzenia Panowie (i Panie)!
  12. B

    K27rzysiek twórczość

    O, bracie. To jest "jedynka" Wiedźmina! Wielki plus. Świetna praca.
Top Bottom