Recent content by bQuiet7

+
  1. B

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Już w trakcie samouczka wyłączyłem grę, zainstalowałem sterowniki i podłączyłem kontroler od xone po kabelku do pc. Gra się o wiele wygodniej, pomimo moich problemów z przywyczajeniem się do takiego sterowania. Mam problemy z walką na koniu, zsiadaniem z konia i ciągle mylą mi się ataki :)
  2. B

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    po drodze do paczkomatu minąłem nastolatka z wielkim pudłem dosłownie sprintującego do domu, piękny widok :)
  3. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    a co to za miła niespodzianka? moja kolekcjonerka już jest, czekam na kod do paczkomatu.
  4. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Jak tak o tym pomyślę, to od momentu ogłoszenia wiedźmina 3 : - 3 razy zmieniłem miejsce zamieszkania - skończyłem studia, znalazłem pracę, zmieniłem pracę - kupiłem samochód, rozbiłem samochód, zmieniłem samochód tylko baba ciągle ta sama . :)
  5. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Moja kopia edycji kolekcjonerskiej, według "znajdź paczkę", już wczoraj o godzinie 14tej opuściła sortownię główną i zmierzała do trójmiasta. Powinna już być na miejscu, tylko nagle magicznie przestała mi działać funkcja śledzenia przesyłki. Możecie sprawdzić swoje zamówienia na paczkomat?
  6. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Jestem na forum już dobre kilka lat, zazwyczaj się nie udzielam, przeglądam sobie tę społeczność jak książkę, ale wpisy co poniektórych są zbyt daleko idące - więc zabieram głos. Zrozumiałbym, gdybyście nie dostali swojej kolekcjonerki do soboty - 23 maja, wtedy można wszczynać alarm. Nie...
  7. B

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Wydaje mi się, że Dziki Gon będzie bardzo godnym pożegnaniem Geralta, a on sam będzie mógł udać się na zasłużoną emeryturę. Szkoda byłoby jednak porzucać ten bogaty świat. Osobiście nie jestem pewien, w jaką odmianę gry chciałbym zagrać w przyszłości. RPG z możliwością stworzenia własnego...
  8. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - rozgrywka w polskiej wersji językowej

    Może Renatę Banger, albo Renatę Vergen? :>
  9. B

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    http://gamezilla.komputerswiat.pl/filmy/2014/06/dzien-na-e3-wiedzmin-3-dziki-gon kolejna porcja wrażeń, tym razem - gamezilla.
  10. B

    E3 2014

    Wydaje mi się, że interakcja z większością sprowadzi się do "Jesteś duży i brzydki".
  11. B

    E3 2014

    "There are several thousands inhabitants in the city, buildings made of bricks, streets, warehouses" ~ Peter Gelenscer (gameplay z Novigradu). Ale żeby każdego inhabitant'a od razu NPCtem nazywać ?
  12. B

    E3 2014

    Uwielbiam skomlenie forumowych malkontentów :) Bardzo ładny fragmencik, przedstawił dosyć istotny fragment kampanii. Dijkstra mi bardziej przypomniał w mojej wyobraźni Velerada, niż łysego osiłka.
  13. B

    E3 2014

    na konferencji XONE mieli około 2-3minut, o 1:30 mają całe pół godziny, jestem przekonany, że będą wypełnione informacjami.
  14. B

    E3 2014

    Parę słów na gorąco. Geralt wygląda jak badass, szybko biega, niesamowicie skacze (oczywiście przez głowę przeszła mi myśl, czy można go zabić, skacząc ze zbyt wysokiej wysokości). Interfejs wygląda interesująco, ekwipunek również, wyglądał na całkiem rozbudowany. Efektowna walka, dynamiczne...
  15. B

    E3 2014

    Oglądam gameplay!!
Top Bottom