Recent content by breachpoet

+
  1. B

    Czy ktokolwiek wierzy?

    O tej minimapie to już chyba z 53 raz czytam tutaj na forum. Skoro moderzy oddalili widok minimapy i gro graczy uważa to za "naprawienie" to CDPR też powinni zrobić to samo, przynajmniej póki nie wprowadzą opcji jej oddalania skrótem klawiszowym, ikonkami, podpięciem pod prędkość pojazdu. To by...
  2. B

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Jako gracz PC odczuwam nieprzyjemny dysonans komunikatów o wielkich poprawkach do publikowanej listy zmian... Zdecydowanie to powinno być ponumerowane jako 1.07, a nie 1.1.
  3. B

    Fabularne niedociągnięcia. [SPOILERY]

    W którymś z questów też... Oczywiście zrobienie questu od fixera "po swojemu", czyli wbrew woli fixera, powinno obniżać nam Reputację. Nawet dotkliwie. W ten sposób reputacja stałaby się wartościową "walutą" dla gracza na zasadzie - aha, muszę zrobić kilka zadań, żeby tutaj pozwolić sobie na...
  4. B

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    Trudno dostosować oczekiwania co do expansion packów biorąc za podstawę braki w podstawce. Ludzie raczej spodziewają się załatania bugów, balansu itemów, dodania SI tam gdzie jest potrzebna i wielu innych zmian bo to sama gra inspiruje do takich oczekiwań i pomysłów, zarówno swoimi mechanikami...
  5. B

    Przedstawiamy gangi Night City: Maelstrom

    Są kobiety w Maelstromie, jedna występuje w misji na późniejszym etapie gry w Totentanzie.
  6. B

    [SPOILERY] Cyberpunk 2077 – zakończenia gry (dyskusja)

    Trochę przemyśleń na temat tego zakończenia, a priori zakładam, że twórcy to zakończenie przemyśleli pod kątem logiki :P
  7. B

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    W innym temacie poruszono kwestię głośności silników. Zainspirowało mnie to do następujących propozycji: W jednym z questów barman, jak się mu powie, że "fajną" muzykę puszczają w klubie, mówi że nie słyszy bo odfiltrowuje ją. Nie słyszy jej w ogóle. Myślę, że V ma lepszy system operacyjny...
  8. B

    Tryb bez reklam 18+

    Wprowadzenie takiego trybu mogłoby mylnie wprowadzać ludzi w błąd - myśleliby "o teraz może mój dzieciak w to grać". Albo tak by się usprawiedliwiali. Już widzę te hektolitry pomyj wylewane na REDów "wprowadzili opcję cenzury, a dzieje się to i to dalej! Co oni każą oglądać naszym dzieciom?!"...
  9. B

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Mi się marzą burze piaskowe, takie jak podczas Q z Panam, ale nie na zasadzie że dzieją się wtedy, gdy jesteśmy na Badlandach, a również centralnie w mieście. Najpierw widoczny na horyzoncie tuman piachu, ostrzeżenia w radio i tv, później ludzie szukający schronienia, zakrywający usta i oczy...
  10. B

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    Mój pomysł na duży dodatek, który zamknąłby podstawową część gry. Wiem, ze to takie wishfull thinking, ale może ktoś z Redów przeczyta i coś się spodoba. Gramy 2-3 postaciami (tak jak w GTA V). 2 z nich mają określone tło fabularne (charakter, odzywki, pochodzenie etniczne, zakorzenienie w...
  11. B

    Bugi i propozycje UXUI

    26. W niektórych miejscach nie można wyciągnąć broni, wezwać auta. Szczególnie w obozie nomadów (po przeprowadzce) jest to bardzo irytujące. Proponuję, żeby wszędzie się dało wyciągnąć broń i wszędzie na zewnątrz przyzwać auto (najwyżej niech wyskoczy 100-200m dalej). Jest to też niespójne...
Top Bottom