Recent content by broadsmile

+
  1. B

    Nasze zdjęcia

    Kiedy widziałem to zdjęcie za pierwszym razem (w rozmiarze miniaturki) - zobaczyłem psa z jakimiś okularkami na oczach. Nie wiem jak to zrobiłem.
  2. B

    Sprzęt audio, video, itp. Bez AGD.

    Jakie słuchawki polecicie w cenie do 15 zł ?
  3. B

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Undomiel, jestem z Tobą! Łączmy tematy, piraci, jednoczmy się! :DChciałbym sprostować tylko jedną kwestię: Otóż ja jestem wśród innych od mniej niż 6 lat, a zatem stwierdzenie jest logicznie błędne i należałoby je poprawić
  4. B

    Mechanika

    Mechanika [no i przepraszam, jeżeli w złym kategorii]W związku z projektem, który tworzę (na razie wolałbym, aby to była niespodzianka), potrzebuję osoby, która zna się na mechanice.Nie chodzi tu o znajomość tego, jakie mechaniczne przedmioty pojawiają się w uniwersum ("świat" to pewnie lepsze...
  5. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    I mnie też dajwno nie byjło :D Odstraszył mnie nowy lajołt również :Dhttp://www.thewitcher.com/forum/ - z zaskoczeniem stwierdziłem, że nie przycina mi tu scrollbara, niestety wchodząc "niżej" w forum doznałem znanego uczucia przycinania się forum wiedźmińśkiego - nie ma okejki!!!!!!!!!!!!!
  6. B

    Wiedźmin Zwiastun

    Szanowałem to forum, ale widzę, że zeszło na psy. Fani Wiedźmina zawsze starali się utrzymać wiedzę o nawiązaniach do SW w undergroundzie (mam nadzieję, że nie zaczniecie zaraz rzucać do niego linkami), a Wy nawijacie o tym na dobrze googlowanym forum oficjalnym. Z resztą, mówicie rzeczy, które...
  7. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    wpisz w google[szukana fraza] site:thewitcher.com
  8. B

    Gry komputerowe

    Nie obrażajcie dinożarłów bo was żjedżą.
  9. B

    Gry komputerowe

    Naaa... Diablo III? Troszkę cicho o nim, więc wygląda na to, że wyjdzie za rok (_8(|)Ale może to i lepiej, że się nie spieszą - ostatnio obczaiłem Titan Questa i muszę powiedzieć, że ma wiele fajnych rozwiązań i chyba tylko odpowiedniego klimatu mu brakuje by mógł spełniać rolę następcy Diablo...
  10. B

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    A więc wiara katolików neguje już nie tylko prawa fizyki, ale również logiki. To wiele tłumaczy, nawet bez sarkazmu oceniając: skoro katolik musi wyzbyć się logiki, aby uwierzyć, to albo wierzy, albo myśli logicznie.Nie da się tej "trójosobowości" wytłumaczyć - ponieważ nie ma żadnego...
  11. B

    Gry komputerowe

    * inżynier jest do dupy* średni czas wątpliwej rozrywki - 33 godziny* 80% graczy z nudów modyfikowało twarz* 20% graczy jest no-life'ami, których kochankami są postaci, którymi grają* Ponad połowa graczy nie ukończyła gry ze względu na punkt drugi...* Ponad połowa graczy woli gejmplej od fabuły*...
  12. B

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Może moderowały ich spotkania poświęcone otwartym dyskusjom na ważne tematy publiczne (czyt. fora) :DWstydź się swojej egzystencji, Iwono! buahahahaha Ja pier... Koniec Świata. A ponadto, dlaczego jedyne słowa o Chrystusie, zostały napisane przez osoby natchnione przez Boga? Podejrzane.EDYCJA...
  13. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Nie da się ściąć kucyka, ponieważ jest twardo zakodowany w engine gry. Ponadto istnieje ryzyko, że podczas overflowa pamięci RAM, które zdarzać mogą się często w związku z brakiem loadingów, nagle wszyscy NPC również będą mieli kucyki.Na szczęście dla tych, którzy kucyka nie lubią, kamerę będzie...
  14. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Po pierwsze, obrażając homoseksualistów i traktując ich jako gorszych, obrażacie sami siebie. Skąd takie oburzenie, że kucyk czyni Geralta Gejem? A co, nie może być gejem? Ja wiem, w jedynce był hetero, ale to nie znaczy, że nie mógł się nawrócić w sequelu ;). Tym bardziej, że co niektórym...
  15. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Wysyłam mu wyrazy szacunku na PW. Tak to się robi!
Top Bottom