Recent content by BrudnyPL

+
  1. B

    Aktualizacja 2.01 już wkrótce (znane problemy)

    Wypuście tą łatkę czym prędzej. Przez zniekształcenia tego cholernego relica nie mogę grać!
  2. B

    Podejrzenie przestępczości zorganizowanej (nie zalicza zadania)

    Mam ten sam problem ale w Heywood. Tez wyczyściłem całą lokacje a zadanie się nie zalicza. Podejrzewam, że jakiś jeden typek utknął pod/nad mapą i nie wiem jak to ugryźć. Chyba trainerem jakimś trzeba sobie polatać.
  3. B

    Suspected organized crime activity Bugs

    I spent about 15 minutes flying and no one was there. CDproject fix it please :(
  4. B

    Suspected organized crime activity Bugs

    I have the same problem and can't finish the game 100% ... What trainer did you use? Can you give link?
  5. B

    Wymowne spojrzenie Geralta

    Nikt się nie zainteresował tematem? Szkoda :scared:
  6. B

    Wymowne spojrzenie Geralta

    Wymowne spojrzenie Geralta Kto przeszedł Krew i Wino ten wie, jak przebiegała końcowa rozmowa z Regisem. Nie dają mi jednak spokoju ostatnie słowa Geralta, gdzie mówi, że należy mu się odrobina wytchnienia. Smaczku dodaje to jego wymowne spojrzenie. Jak myślicie, czy Redzi chcieli nam...
  7. B

    Gdzie znaleźć/kupić płytę ciemnego żeleza?

    Schemat na Płytę z ciemnego żelaza W którym miejscu znajduje się ten schemat? Proszę o pomoc
  8. B

    Zadanie "Awantura o wino"

    Zadanie "Awantura o wino" Po wypełnieniu tych pięciu zadań mam udać się do Matyldy i z nią porozmawiać, problem w tym, że nie wiem gdzie ona jest bo nie ma na mapie żadnego znacznika. Pomocy
  9. B

    "Pełna kolekcja kart" - problem z ukończeniem

    Książkę znalazłem u sprzedawcy w Novigradzie niedaleko mostu św. Grzegorza. Temat można zamknąć.
  10. B

    "Pełna kolekcja kart" - problem z ukończeniem

    A gdzie znajduje się ten uczony?
  11. B

    "Pełna kolekcja kart" - problem z ukończeniem

    Nikt nie wie o co chodzi?
  12. B

    "Pełna kolekcja kart" - problem z ukończeniem

    "Pełna kolekcja kart" - problem z ukończeniem Tak jak wyżej, w nieukończonych mam właśnie to zadanie, nie wiem dlaczego się tam znalazło. Dodam też, że nie mam kupca, u którego mógłbym kupić tą książkę z kartami. Czy to ma jakiś związek ze sobą? Czy można jakoś "odnowić" to zadanie?
  13. B

    Zadanie "Klient ma zawsze rację"

    Zadanie "Klient ma zawsze rację" Kto, wykonując to zadanie, zauważył ogromne podobieństwo, do polskich służb zdrowia itp? Dokładniej chodzi mi o te całe wysyłanie klienta do tysięcy innych pokoi, po inne, czasem niepotrzebne kwitki. A nawet o te przerwy, które babki za szybą robią...
  14. B

    Krew i Wino - problem z instalacją

    Po prostu chciałem zainstalować dodatek bez uprzedniego pobrania. Pobrałem tylko instalator, dlatego wyskakiwał błąd płyty.
  15. B

    Krew i Wino - problem z instalacją

    Krew i Wino - problem z instalacją Witam, chciałem sobie zainstalować dodatek do Wieśka, więc wchodzę na stronę internetową GOG, wpisuję kod, zjeżdżam w dół, szukam sekcji DLC Downloads i pobieram 1 z 3 plików do Krew i Wino. Plik zajmował 1 mb więc najprawdopodobniej jest to instalator. Klikam...
Top Bottom