Recent content by BUBELAS

+
  1. B

    Gwent Nostalgia Edition

    Cześć, Kiedyś Freddy polecił darmową gierkę, zrobioną na silniku Unity, która jest właściwie wersją beta Gwinta. Graliście? Nie jest to tylko wierne odtworzenie, ale jest projekt rozwijany, dodają nowe mechaniki i karty itp. (ale bez jakiejś wielkiej rewolucji). Przyznam, że od jakiegoś roku...
  2. B

    Przedstawiamy nowe karty z aktualizacji 8.3!

    Fajnie że zagospodarowali te arty, nowe karty są fajne. Wydaje mi się jednak, że o paru zapomnieli, na pewno w Syndykacie nie wykorzystano arta Hammelfarta i tej piratki, w NR Radowida i Henselta, w NG Jana (bo Morvran i Uzurpator są w użyciu), w SC Eithne i Francy, w Potworach Królowej...
  3. B

    Łowcy czarownic i Wybrańcy Ognia a Salamandra

    Zastanawiam się po co kategoria Łowców czarownic. O ile dobrze pamiętam, jedyną kartą która ją wykorzystuje jest córka Barona, która raczej nie jest zbyt użyteczna. Ze względów fabularnych chyba lepiej byłoby dać im kategorię Wybrańców Ognia, dobrze współgrałoby to z resztą nowych kart...
  4. B

    Mechaniki z bety do przywrócenia

    Jeszcze jedno mi się nasunęło mi się na myśl - stare nekkery, mogliby przywrócić ich działanie dokładnie tak jak w becie, to na pewno byłoby dużo lepsze, ciekawsze niż to co teraz
  5. B

    Mechaniki z bety do przywrócenia

    Właśnie, atrapa z bety była dobra, teraz jest mocno ograniczona, możliwość cofnięcia jednostki na rękę i ponownego zagrania, albo cofnięcia do ręki i zagrania dowolnej karty jest znacznie ciekawsza niż to co jest teraz. Oczywiście, taka karta byłaby mocna w niektórych sytuacjach, ale to można...
  6. B

    Mechaniki z bety do przywrócenia

    Chciałbym zacząć dyskusję nad przywróceniem do HC rozwiązań z bety, które może zbyt pochopnie zarzucono. Warto byłoby to obgadać, bo może wzbogacą mechanikę, moim zdaniem, trochę zbyt mało zróżnicowaną. Pewnie niektóre mechaniki czy cechy bety już nie wrócą i nawet nie ma sensu ich rozważać (np...
  7. B

    Problemy z dowódcami

    Nie miałem talii skopiowanej. Nic nie pomaga... Po co to w ogóle zmieniali? Nie mieli pomysłu na umiejętność dla Radowida?
  8. B

    Problemy z dowódcami

    Tak właśnie, na ekranie przed grą wybieram sobie skórkę Hammelfarta, a pojawia się ta piratka, próbowałem zmieniać, np. na Króla Żebraków, dalej piratka...
  9. B

    Problemy z dowódcami

    Witam, Zauważyłem, że ostatnio jak wybieram jakiegoś lidera, to zazwyczaj w grze pojawia się jakiś inny, chcę grać Hammelfartem, to pokazuje się ta baba-pirat. Czasem jeszcze ona powie na początku meczu "moja podagra" ale potem wszystko jest tak jakbym ją wybrał...
  10. B

    Nowe karty Wiewiór z dodatku Żelazna Wola

    Jak Scioa było OP przed aktualizacją tak jest dalej, a chyba nawet jest dalej gorzej. CO jest ? Preferencje Burzy mają dla CDPR decydujące znaczenie?
  11. B

    Niech się dzieje Żelazna Wola!

    Dlaczego kiedy np. jednostka pod barykadą się wzmacnia to ma animację "młotkowania"? Wydaje mi się, że animacja ta powinna być zarezerwowana dla dodawania pancerza, nie punktów siły. Nie podoba mi się też, że zniknęły znane z bety dźwięki z pancerzem, np kiedy atakujesz albo zagrywasz jednostkę...
  12. B

    Omówienie aktualizacji 4.0

    Ogółem tendencja dalej idzie w upraszczanie i ujednolicanie frakcji. Pewnie jak wszyscy ograją pancerz to Franca dalej będzie terroryzowała wszystko inne. Żal patrzeć, zwłaszcza na aktualny stan SK. Ten kolejny silnik z okrętami lepszy niż to co dotychczas było, ale to za mało, żeby równać się z...
  13. B

    Omówienie aktualizacji 4.0

    Szkoda, że wciąż nie ma Zygfryda... pewnie ta postać kłóci się z wizerunkiem złego do szpiku kości kościoła wiecznego ognia? Coś mało też tych kart Salamandry, można dodać jeszcze choćby Kościeja (czy jak się tam nazwał ten potwór przyzwany przez Azara Javeda, a propo, czy on w Wiedźminie 1...
  14. B

    Novigrad — prezentacja kart

    Mam nadzieję, że w następnej aktualizacji kolejną "frakcją" w ramach Syndykatu będzie Salamadra, a Azar Javed jako lider :)
  15. B

    Co wy z tą grą zrobiliście...??

    A ja chciałbym wiedzieć dlaczego tak naprawdę, CDPR zrezygnowało z dwuletniej roboty, zarzucając betę? Bo wydaje mi się, że chodziło wyłącznie o przystosowanie Gwinta pod telefony, bo beta to nie za bardzo się na nie nadawała. Może jeszcze o spłycenie (czytaj większą przystępność) co w domyśle...
Top Bottom