Recent content by buli1995

+
  1. B

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Cześć, mam problem techniczny. Brakuje części tekstur domów, postacie w rozmowach są czarna i bez głowy :D, nie widać początkowego miecza stalowego. Co powinienem zrobić?
  2. B

    Czas trwania eliksirów

    :D do końca się nie zrozumieliśmy^^ chcę zmienić czas trwania eliksirów w głównej kampanii
  3. B

    Czas trwania eliksirów

    Sorrki, że piszę w takich odstępach czasu ale miałem przerwę od wiedźmina xd. Gdy już zedytuję parametry to gdzie wkleić te pliki? Do folderu overrride?
  4. B

    Czas trwania eliksirów

    Okej już mam te pliki. Co teraz mam zrobić?
  5. B

    Statystyki broni

    Ja zmieniam statystyki broni w prosty sposób: dodaje jednej z broni atrybuty innej np. 200% do obrażeń.Jak to zrobić: 1. gdy masz zainstalowanego flash moda ze zmienieniem broni to pojawiają ci się nowe foldery z broniami (...wiedźmin\data\uti). Wchodzimy w djinni.2. Klikamy "File" - "Open" i...
  6. B

    Czas trwania eliksirów

    Czas trwania eliksirów Da się go zmienić?
  7. B

    Problemy z grą - grafika

    Gdy włączam grę logo twórców oraz filmik przedstawiający geralta walczącego ze strzygą obraz pojawia się małymi kwadratami (nie da się oglądać). Podobnie dzieje mi się z filmikami seksu oraz końcową cut sceną. Co muszę zrobić aby działało normalnie?
  8. B

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    może pojawiło się już to pytanie ale nie mam siły czytania 22 stron tematu :D więc piszę : co to za miecz z czarną, długą pochwą?
  9. B

    Problem z questem w III akcie

    a jak mogę ją zarejestrować?
  10. B

    Problem z questem w III akcie

    Problem z questem w III akcie Gdy jestem w jaskini salamander i dochodzę do magistra i azara (po otworzeniu portalu) jest tam tylko magister. tworzy się bariera, jest teleport z którego powinien wyjść azar, sojusznicy zabijają salamandry ale azara niegdzie nie ma. Idę dalej w głąb jaskini gdzie...
  11. B

    Gdzie są pliki zbroi?

    Gdzie są pliki zbroi? Aktualnie bawię się w zmianę atrybutów broni i tak samo chciałem zrobić ze zbrojami. i tu mi się nasuwa pytanie gdzie one są?
  12. B

    [mod] Wiedźminka Shani

    czyli głos ma geraltowy tak?
  13. B

    [pomysł] Dual Wield

    fajnie byłoby zobaczyć geralta w akcji z dwoma mieczami nawet w głównej wersji.a tutaj wrzucam geralta jako elfa (droppler) z dwoma mieczami: nalezy wyjac stalowy miecz i uzyc silnego ataku grupowego, wtedy postac wyjmie drugi miecz screen: http://w714.wrzuta.pl/obraz/powieksz/8gGwzZhX2I8
  14. B

    Savegame Editor

    po 1. w tym poście instrukcja nie jest załączona... jest on w pliku po ściągnięciupo 2. translator google strasznie boli bo to co tam wychodzi to kalectwo jakich mało...chciałem ogólne wskazówki w prostym języku ale nie takim: wypakować ty do folder gra...EDIT: wrzucam treść tej instrukcjiThis...
  15. B

    Savegame Editor

    Savegame Editor Mógłby ktoś dla mnie przetłumaczyć instrukcję instalacji tego save editora: http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=9940.0 ?Zmiana nazwy wątku.EDIT: wsyztsko już wiem :D przepraszam za fatgę
Top Bottom