Recent content by burbongw

+
  1. B

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    A zauważył ktoś, że zestawy wiedźmińskie już nie działają? :D U mnie wygląda to tak, że mam rękawice, buty, zbroję i spodnie legendarnego gryfa, plus do tego oba miecze ulepszonego gryfa. Gra po wczytaniu starego zapisu gry pokazała, że mam 0/6 zestawu, po ściągnięciu wszystkiego i założeniu...
  2. B

    Błąd w misji Bunraku

    Miałem wczoraj dokładnie ten sam problem, więc odpisuję. U mnie wyglądało to tak, że wszyscy przeciwnicy padli (część była ogłuszona, bo mam jedną broń nieśmiercionośną). Podszedłem do vana i nie mogłem się do niego podpiąć, a zadanie informowało, że mam pokonać napastników. Obszedłem więc całą...
  3. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    U mnie pomogło uruchomienie ponownie gry, cofnięcie się o kilkanaście/dziesiąt minut do innego zapisu i dopiero na tym zapisie wyłączenie i włączenie napisów pomogło. Na innych, dalszych zapisach wyłączenie napisów nic nie dawało - nadal tekst wisiał na ekranie. Może komuś to pomoże. ;) P.S...
  4. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Wszedłem do Afterlife, pogadałem z Nixem, a zaraz potem Johnny powiedział "Nieźle tu golą frajerów, ciekawe co na to właściciel..." I potem ten tekst wisi na ekranie non stop, wczytanie zapisu nic nie daje, tak samo ponowne uruchomienie gry. Niezależnie od miejsca w którym się wczyta, nawet...
  5. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    1. Moja postać właśnie oduczyła korzystać z granatów - nijak nie idzie żadnego rzucić, nic nie pomaga, przed chwilą nawet restartowałem grę. Po prostu pojawia się celownik i tyle, nic dalej się nie dzieje, granat nie zostaje rzucony, nie uruchamia się wszczep pokazujący tor lotu granatu. Nie...
  6. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Przypadkowo napotkani NPC, kompletnie nie reagują na to, że się ich zabija. Nagranie
  7. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    To ja jeszcze dodam do tego, że broń w schowku ma zawsze w moim przypadku obrażenia 0,0, a właściwe pojawiają się dopiero po przeniesieniu do ekwipunku. Kolejny błąd w wersji GOG, PC 1.04: Zadanie "Gdzie moja bryka?" (o ile dobrze pamiętam tytuł) Problem w tym, że nijak się to ma, do...
  8. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    PC GOG v.1.04 Zadanie: Bilet Wstępu W trakcie wchodzenia do windy, przed samym wejściem, Jackie całkowicie znika. Po zjechaniu na dól okazuje się, że jest dobre 10 metrów "do przodu" i dodatkowo do tego wszystkiego przenika przez ogrodzenia/bramy bez otwierania ich...
  9. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    PC GOG v. 1.04 Zadanie - Kontrakt na potwora. Po przejęciu kamery, a następnie wyłączeniu podglądu z kamer V się blokuje całkowicie - nie można kucać, nie można skakać, nie można skręcić ekranu w lewo (w prawo można :D), a przynajmniej nie do końca, można korzystać z broni. Link do nagrania...
  10. B

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Jako ze wszyscy zmieniaja pliki w strone polepszenia grafiki, to oto cos dla tych ze slabszymi komputerami/laptopami. :) Oto plik zedytowany przeze mnie dla ludzi o slabszych komputerach- sam mam ten problem ze nie mam karty graficznej nowej i gram obecnie na lapku. Bylo kompletnie...
  11. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeśli możesz to zrób tak jak ja i kup kompa bez karty graficznej, a tę dokup po wyjściu nowych radeonów- ceny powinny trochę spaść, może wtedy będziesz mógł pozwolić sobie na trochę lepszą. ;)
  12. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

    Pięknie, nie powiem, pięknie- mam tylko jedno pytanie: Marcin Momot czy przesunięcie dźwięku w dialogach wynika z tego, że to wideo, czy w grze jest tak samo? Pytam, bo w wielu grach zauważam ten problem i nie ukrywam, trochę on denerwuje. ;)
  13. B

    Wiedźmin 3 - grafika

    Drugi screen po spojrzeniu na Gerwanta przywiódł mi na myśl grafikę a'la The walking dead, tylko w lepszej rozdzielczości i jakości- przez tą czarną obwódkę wygląda to jak komiks, natomiast całość- zbyt jaskrawa, pastelowa i kolorowa- jeśli tak ma wyglądać dzień, a czerwień z zielenią mają walić...
  14. B

    W3: Obawy

    Nie zapomnij o brodzie. :P Jedyne co mnie martwi to właśnie grafika, a konkretniej (jak wszystkich) zarzynanie gtx980. W gameplay'u nie podobała mi się roślinność (może oprócz drzew, które jednak do jakości poprzednich screenów mają się jak kryształ górski do diamentu), krew- która wygląda...
  15. B

    Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ale będzie. ;) Ogólnie intro jest ok, ale niestety tylko ok- niby wyjaśnia o co chodzi, ale jeśli to jest faktycznie intro do gry, to przykrótkie i nie wiemy w sumie skąd tam Vesemir, itp.
Top Bottom