Recent content by burza1982

+
  1. burza1982

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Odpaliłem ponownie gwinta po przerwie i taka informacja Odpalam przez GOG, oficjalna strona też kieruje przez GOG. Sprawdziłem czy to jest aktualna wersja gry i wszystko jest ok, więc o co chodzi? OK, wyjaśnione. Niby nowej wersji nie pokazało a jednak była. Zaczęła się pobierać dopiero jakiś...
  2. burza1982

    Live Stream 12.12.2018 – omówienie planów na przyszłość

    I co powiedzieli? Musiałem przegapić ten moment a nie chce mi się od nowa całego półgodzinnego filmiku oglądać by wyłapać właściwy moment. OK, nieważne znalazłem. Akurat kliknąłem pytania i to było pierwsze pytanie od graczy. A odpowiedź była MEGA ROZCZAROWUJĄCA. Na początku października...
  3. burza1982

    Live Stream 12.12.2018 – omówienie planów na przyszłość

    Podczas premiery Homecoming podano do informacji (na jednym ze streamów oraz gdzieś tu na forum), iż nowa frakcja jest już gotowa i nie będzie trzeba długo czekać na jej pojawienie się. Tymczasem na omówieniu planów na przyszłość o tym nie wspomniano, choć podano plan działań z góry na kolejne...
  4. burza1982

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Homecoming to największa porażka CDPR. Pisałem już, dlaczego takie moje zdanie w innych wątkach. Zgadzam się z twórcą tego wątku w większości. Od prawie miesiąca nie logowałem się do gry a byłem graczem, który logował się każdego dnia. * nie podobają mi się zmiany i kierunek w jaki gwint...
  5. burza1982

    The Outer Worlds

    Combat zdeka słaby, nudny i mało ciekawy. Koło Bordelandsów nawet to nie leżało.
  6. burza1982

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Mróz nie jest Henrykiem Sienkiewiczem i literacko rzeczywiście nie urzeka. Przyjemnie jednak słucha się jego książek, zwłaszcza gdy czyta Krzysztof Gosztyła. Pomysły na książki ma ciekawe, postaci w jego książkach na dobrym poziomie. Fakt zdarzają się raz na jakiś czas jakieś sytuacje, po...
  7. burza1982

    Seriale

    Mróz w 95% tworzy kryminały. Robi to mieszając różne gatunki: kryminał detyktywistyczny - seria z komisarzem Forstem Kryminał prawniczy: seria z Joanną Chyłką kryminał polityczny: cykl W kręgach władzy Oraz masa innych thrillerów będącą osobną pojedynczą historią. Ogólnie w niemalże każdej...
  8. burza1982

    Anime i manga

    Ze starszych: Cowboy Bebop
  9. burza1982

    Seriale

    Już za miesiąc rusza pierwszy sezon "Chyłka" Kto czyta Remigiusza Mroza ten wie, o co chodzi. Uwielbiam książki tego pisarza a seria o Chyłce jest obecnie jedną z moich ulubionych ze wszystkich serii książek. Serial produkowany przez TVN, więc raczej nie liczę na coś super. No, ale trzeba...
  10. burza1982

    Animowane tapety

    Programik Wallpaper Engine bardzo tani na Steam. Zainstalowałem sobie niecały tydzień temu. Niesamowita sprawa, przeogromna ilość tapet. Nie wiem, setki tysięcy, może więcej. W pierwszy dzień chyba z 5 godzin siedziałem i przeglądałem wpisując interesujące mnie tagi. Fani Wiedźmina i Gwinta...
  11. burza1982

    Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam!

    Raczej nie o to chodzi. Lecz fakt, iż premiera Wojny Krwi była zaledwie kilka tygodni temu. Obniżanie ceny tak szybko mogłoby się spotkać z dużym niezadowoleniem osób, które kupiły wcześniej. A że CDPR zawsze dba o swoich graczy nie zrobiliby takiego świństwa. Przykłąd: Jak ktoś śledzi newsy o...
  12. burza1982

    Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam!

    Podano w dzisiejszym news-ie, iż gra Wojna Krwi sprzedała się w ilosci 17 tysięcy sztuk na Steam. Dużo słabiej niż inna polska gra Symulator złodzieja - 47 tysięcy. :) https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=112102
  13. burza1982

    Przedstawiamy GWENT Skirmish — pierwszy turniej dla streamerów GWINTA!

    Chyba na zasadzie. Bierzemy tych co są wstanie coś samemu tworzyć i być wyzwaniem dla innych. Czyli Kondzio do takich się nie zalicza, to też masz odpowiedź dlaczego go nie ma. Mnie bardziej dziwi brak KBT reprezentującego UK. Ale nie znam gościa crokeyz to nie wiem czym sobą reprezentuję...
  14. burza1982

    Diablo

    Z tego co czytałem, crossplay mógłby być bardzo szkodliwy dla całej ekonomii gry. Dlatego nie chcą robić. Sami PC-towi gracze nie chcą. Ceny orbów mogłyby szkodliwie zmienić rynek i ekonomiczna część gry totalnie by siadła. A z Sony i Microsoft konsolami widomo jak jest. {Pies z kotem).
  15. burza1982

    Diablo

    W grudniu wychodzi. Już ze wszystkich, nadchodzącym nowym expansion włącznie.
Top Bottom