Recent content by butcherro

+
  1. butcherro

    Rozpoczyna się nowa saga

    Polecam 6ty rozdział książki Wieza Jaskółki na początku mamy krótka wzmiankę o medalionie kota który zaginął o pewnej osobie która wiedzmin Geralt pomylił z Ciri bardzo podobnej zresztą do niej która też pochodzi z Cintry i która została Jego towarzyszka. Kilka wcześniejszych rozdziałów...
  2. butcherro

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    przeszedlem ta gre juz 3 x i mam puta po raz 3 mape i biegam sobie bo nie ma co robic i zabijam glinarzy ... tak latw o jest ta gre przejsc wszystkie znaczniki wystarczy isc po crafting a gram po raz 3 na najwyzyszm pozimoe trudnosci tzn zerowym poziomie trudnosci... na 1 poziome moja corka co...
  3. butcherro

    Aktualizacja 1.31

    dalej nie dziala mam buty Johnego niebieskie caly czas i nawet od nowa zrobilem epiki i legendy i caly czs mam niebieskie cos klamiecie bo nie usuwa itemow po aktualiazji usuwalo w 1.2 a w 1.3 nie usuwa
  4. butcherro

    regeneracja zdrowia

    witam coś nie bardzo działają te talenty do regeneracji ani poza walka ani w czasie walki nic się nie regeneruje mimo ze mam 36 poziom i zainwestowałem w talenty do regenu NIC NIE DZIAŁA stoje sobie poze walka z 50 % hp z max talentem z opisem "poza walka zdrowie regenruje się do 80% swojej...
  5. butcherro

    opisy broni po dodaniu modyfikacji

    liczne bledy po dodani do broni modyfikacji z craftingu najczesciej amplifikator bojowy buguje opisy dla broni oglolnie crafting i modyfikacje są nie dopracowane mamy modyfikacje do broni a gdzie modyfikacje pancerza? nie ma jest to pomieszane gra nie wie co ulepsza bron czy pancerz ...
  6. butcherro

    [SPOILERY] Cyberpunk 2077 – zakończenia gry (dyskusja)

    po głebszej analizie najlesze zakonczenia to te a araska albo z JJohnym bo 1 JOhny i tak przejmie nasz e cialo 2 jak nie przejmie naszego ciala za moja zgoda i zginiemy 3 jak pozostaniemy z Panem to tez zginemy za pol roku ale z arasaką bedziemy w systemie Oby NIe braklo im prądu DD:
  7. butcherro

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    ok gram powoli q poboczne totalnie zbugowane - niebieskie gwiazdki jak uwalniasz kogoś z opresji mimo ze wszystkich pokonasz > najlepiej w stealth to i tak goście trzymają rece do góry albo kleczą caly czas albo chodzisz sobie po mapie i często takich ludzi widać w załączniku ? kto to w W3 to...
  8. butcherro

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    TO SAMO jak to włączyć próbowałem wiele razy także z folderu cały czas CYberpun Wypłaszczył się!?
Top Bottom