Recent content by cahir89

+
  1. C

    W2 - system walki i mechanika gry

    http://www.youtube.com//watch?v=CAJwLzlYf6A Myślę, że najlepiej walka jest pokazana na tym gameplayu, od momentu 4:30. Jeżeli Redzi jeszcze poprawią walkę ( w co nie wątpie ) to wg mnie będzie to wyglądać bardzo ładnie. Geralt walczy szybko, dynamicznie, spektakularnie, jak wiedźmin, Z...
  2. C

    W2 - system walki i mechanika gry

    ? może mieliście w dzieciństwie jakieś przykre doświadczenia z liczbami albo coś z głową nie tak? Co do walki mam nadzieję, że przyjdzie taki czas i taki gameplay w którym zobaczymy pełnię możliwości tego systemu bo potencjał i możliwości ten system walki na pewno ma. Nie chcę dłużej komentować...
  3. C

    Po prostu sport

    I udało się ! Tomasz Adamek pokonał Chrisa Arreole na punkty po bardzo ładnej walce, Adamek wykonał wszystko to co zaplanowal w 100%, udowodnił wszystkim, że nadaje się do HW. Szacun za wypowiedź Arreoli po walce, klasa.
  4. C

    Po prostu sport

    Już jutro w godzinach 6-7 czasu polskiego rozpocznie się walka Tomasza Adamka z Chrisem Arreolą, po oficjalnym ważeniu -Adamek-98kg, Arreola-113kg, jaki przebieg walki przewidujecie? Chris jest mocno bijącym bokserem, silnym fizycznie, jak pójdzie Adamkowi ? Taka jak on sam mówi wszystko wyjdzie...
  5. C

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    hmm to ja zadam pytanie odnośnie systemu walki, ktoś już wspominał, że system na spory potencjał, ale wracając do pytania. W W1 podczas walki można było się poruszać w różny sposób, można było przeskoczyć przeciwnika, wywinąć się w piruecie. Z tego co było widać podczas prezentacji W2 w walce...
  6. C

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    Niedosyt pozostaje względem daty oficjalnego ogłoszenia W2. Niektórzy z Redów niepotrzebnie karmią nas złudzeniami pisząc: wkrótce, niedługo, itp, skoro zapowiedz ma być pod koniec marca czyli za 2 miesiące jeżeli umiem liczyć, to niedługo czy wkrótce nie bardzo pasuje;p nie ma innego wyjścia...
  7. C

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Aha, ja bym chciał drodzy redzi aby było jak w gta sa, idziesz do fryzjera, płacisz kilka dolców, masz do wyboru do koloru:-na łyso, irokez, dredy, na jeża, rozpuszczone, kucyki, broda, pks-y, wąsy, różowe wąsy, warkoczyki, afro i co jeszcze chcecie. Najlepiej żeby do ekwipunku dodać osobną...
  8. C

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Mi nowa fryzura Geralta jak najbardziej odpowiada i jeżeli taka ma pozostać to jestem za. Zmiana wizerunku wg mnie wyszła mu na dobre. :)
  9. C

    Wyszperane w sieci

    http://www.youtube.com/watch?v=jSiRd-QTDLI Bardzo udany filmik. Polecam! ;D
  10. C

    Po prostu sport

    Zero techniki, czysta siła ;D Dwie godziny czekania ( w tym 1h reklam) na 44 sekundy walki ;D) Dobry start dla Pudziana. Było tak jak mówił Pudzianowski, to było zderzenie malucha z lokomotywą, za jakiś czas Pudzianowski może być bdb zawodnikiem. Ciekawe jak wiele ofert walki posypie się po tym...
  11. C

    Po prostu sport

    Pudzian zrobił Najmanowi niezłą demolkę, przeliczył się gość , Najman wybrał sobie zdecydowanie za silnego przeciwnika. Pudzianowski jak czołg.
  12. C

    Po prostu sport

    Jutro w warszawie XII gala KSW, w tym walka Pudziana z Najmanem. Walka napewno o dużym znaczeniu marketingowym ( obaj panowie nie mają doświadczenia w formule MMA). Komu kibicujecie? Na kogo stawiacie? Czy uważacie że walka jest zwyczajną błazenadą? Osobiście nikomu nie kibicuję i raczej nie...
  13. C

    Po prostu sport

    Sytuacja nie jest do końca jasna ;D Pudzianowski ma ogromną siłe i będzie od Najmana cięższy o jakieś 20-30 kg. To może i plus, ale jeżeli nie zakończy szybko walki, to będzie mieć problem. Z taką masą mimo, że to same mięśnie będzie mieć problemy z kondycją (choć w zawodach SM słynie z...
  14. C

    Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

    Po przeczytaniu tego tematu można stwierdzić, że nikomu się nie dogodzi w 100%, niestety nie ma gier ideałów w których wszystko by wszystkim pasowało. Najpierw płakaliście, że żagnica chodzi po łące a nie siedzi w wodzie, gdy wyjaśniło się, że wychodzi z dużej rzeki to zaczynacie się domyślać...
  15. C

    Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

    Napiszę krótko korzystając z pewnej wypowiedzi i lekko ją przekształcając. Kiedy wygrywał Adam Małysz każdy Polak był znawcą skoków narciarskich, kiedy Kubica dawał radę -wszyscy Polacy byli specjalistami od formuły 1, kiedy pojawił się wyciek każdy forumowicz jest specjalistą od żagnic i fryzur...
Top Bottom