Recent content by Cailan94

+
  1. C

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ktoś oglądał dzisiejszą premierę online? Jeśli tak to ktoś streści co się działo ciekawego? Parę słów o pierwszym odcinku? :)
  2. C

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja też mam już cały serial za sobą ;) Moja ogólna ocena to 6,5/10 Niestety zrobienie od początku 3 linii fabularnych które łączą się pod koniec sezonu moim zdaniem to niewypał. Za dużo wątków z Ciri, które są w sumie zbędne bo tyko biega po lasach itp. Rola Yennefer za to mi się podobała...
  3. C

    Marvel Cinematic Universe

    Jest pierwszy zwiastun Black Widow ;)
  4. C

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    No i chyba doczekaliśmy się Regisa :) https://www.darkhorse.com/Products/3004-368/The-Witcher-3---Wild-Hunt-Regis-Vampire-Deluxe-Figure#prettyPhoto
  5. C

    Co nieco o sprzęcie

    Witam ;) mogłby mi ktoś polecić jakiś ciekawy aparat kompaktowy, dla początkującego? Osobiście zastanawiam się między Nikonem Coolpix B500 a Canonem G9X. Celem moich zdjęć będzie raczej plener i architektura. Może ktoś będzie mógł mi doradzić? :)
  6. C

    Marvel Cinematic Universe

    Fajny ten zwiastun. Krótki ale konkretny, robi robote ;) również ruszyła już przedsprzedaż biletów. Ja już mam :D
  7. C

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze

    Niech wyślą każdemu kto kupił wszystkie steelbooki osobno te pudełko :D Wtedy im wybacze :)
  8. C

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze

    Dziś zobaczyłem tą ofertę na merlin.pl za 239 zł i premiera 23 listopad. Normalnie szlag mnie trafił. Nie dość, że w sumie wychodzi taniej o kilkadziesiąt złotych to jeszcze w eleganckim pudełeczku. Zwyczajna kpina z ludzi. Mogli od razu dać możliwość zamówienia preordera na trylogie steelbooków...
  9. C

    Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

    Jestem fanem ale ich genialnego wyglądu :D Redzi wykonali kawał dobrej roboty projektując Eredina i spółke :) Przy okazji gratuluje każdemu ich kolekcji i wszystkim życzę powodzenia w konkursie :)
  10. C

    Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

    Moja ukochana Wiedźmińska ściana :) zawsze jak mam dodatkowy budżet staram sie coś do niej dołożyć :)
  11. C

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    O 5 rano przed pracą spojrzałem czy są dostępne figurki Ciri i Geralta. Zdążyłem jedynie dodać je do koszyka a teraz już ich kupić nie moge ;/ Troche sie wkurzyłem
  12. C

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Hej mam pytanie. Chciałbym zagrać ponownie w Wiedźmina 3 ale mam dylemat. Chciałem zagrać na najtrudniejszym poziomie ale nie wiem czy dać nową gre + czy zwyczajnie od nowa ;p Nie wiem co będzie ciekawsze. Na ostatnim zapisie miałem już 48 lvl i zbroje mantikory. Nie wiem czy nie będe miał za...
  13. C

    [spoiler]Panie Lasu

    Ja mam pytanie czy da sie zacząć zadanie z Paniami Lasu tak jak w tym 30 minutowym filmiku sprzed premiery? Tzn gdy dostajemy zlecenie na gryfa od Djikstry a ten w zamian daje nam informacje o Janku?
  14. C

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    No i figurki nie będzie tylko 10 % zniżki mam :( a co do medalionu ze świecącymi oczami to jest do kupienia na merlin.pl za 88 zł ;)
Top Bottom