Recent content by Celestial

+
  1. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ktoś wrzucił w temacie z mediami.
  2. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zamówiłem do paczkomatu, ale teraz trochę się boję czy nie będzie jakiejś draki. Pudła wyglądają na ogromne A te największe komory paczkomatu wcale na jakieś okazałe nie wyglądają, a poza tym jest ich niewiele. Co jeśli nie starczy dla wszystkich miejsca. Jestem z dużego miasta i zastanawia...
  3. C

    Wiedźmin 3 - muzyka

    A gdzie można ten soundtrack zdobyć ? Nawet na youtube nie mogłem znaleźć.
  4. C

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ładna ta gierka. Screeny z ich stronki: Normalnie jak Vizima A to dosłownie jak z I aktu wyciągnięte. Co prawda nie wygląda to tak bosko jak Wiedźmin 3 z trailerów, ale klimat jest.
  5. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Jakby Ci to powiedzieć. Np. w Wiedźminie 1 masz kamerę zza preców. I teraz jak chcesz się obrócić to postać tak na prawdę kręci się wokół swojej osi jak w Quake 3 czaisz ? To jest słabe.
  6. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Podstawowa różnica między AC i Batmanami (i Shadow of Mordor) jest taka, że w tym drugim mamy system combosa, którego nabijamy tak długo, aż ktoś nas nie trafi. Gdy combo osiąga wielokrotności np. 8 odblokowuje nam się opcja użycia jednego z kilku uderzeń specjalnych. Wszystko się kręci wokół...
  7. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Parę razy poruszałem na forum kwestię walki w Wiedźminie i Batmanie i możliwości inspiracji z tego drugiego. Okazuje się, że w nadchodzacym Shadow of Mordor zastosowano znany z Batmanów system walki przenosząc go w realia fantasy. Tak właśnie to sobie wyobrażałem. Oczywiście z racji na to, że...
  8. C

    Wiedźmin 3: system walki

    To info o wpływie pancerza na nasze możliwości bojowe to świetna wiadomość ! Wreszcie wychodzimy ze sfery, gdzie ekwipunek ma jedynie pasywny wpływ zmieniając nam numerki przy statystykach. Wielki plus za to rozwiązanie !
  9. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Pomijając pewne drobne kwestie o których pisałem wcześniej i które i tak nie ulegną już zmianie, to dla mnie walka prezentuje sie fenomenalnie. Co więcej osobiście liczyłem na wprowadzenie wielu z rozwiązań, na które inni narzekają. Nie rozumiem jak można czepiać się do kamery. Co w tym...
  10. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Rzeczywiście. Dokładnie to, o co chodziło i mnie :) Gdybym wiedział to nie pisałbym. W każdym razie rozkmina dobra.
  11. C

    Wiedźmin 3: system walki

    To jest zawsze kwestia uznania pewnego kompromisu. Jednak jeśli się zastanowić to Geralt zazwyczaj nie walczy z wieśniakami tylko ze zbrojnymi którzy coś tam jednak umieją. Dlatego przełkąłbym takie rozwiązanie. Możnaby przytoczyć parę innych walk - np. walka po wyjściu z Brokilonu (Miecz...
  12. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Owszem, taki mechanizm od strony technicznej nie różniłby się w ogóle od obecnego. Ale może to i dobrze, bo bez burzenia obecnego porządku rzeczy, można by ten realizm wprowadzić. Natomiast to o czym piszesz Ty to nic innego jak efekty krytyczne, które w grach były od zawsze. Silnik po prostu...
  13. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Hej a ja mam taką rozkminę. Wiadomo, że do premiery blisko i w kwestii walki już niewiele sie zmieni, ale chciałbym trochę poteoretyzować. Nie denerwuje Was, obecny praktycznie we wszystkich w grach system "punktów życia" ? Wiadomo o co chodzi - każdy wróg ma pulę punktów i jak dostaje po...
  14. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Z gameplaya widać, że tym razem blok będzie można składać w trakcie ruchu.
  15. C

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    No generalnie to zgoda - tak faktycznie było dotychczas. Ale nadeszły next geny, a wraz z nimi nowe możliwości. Stworzenie świata wielkiego, a zarazem solidnie zapełnionego treścią chyba staje się powoli możliwe i znacznie mniej problematyczne dla developerów.
Top Bottom