Recent content by chariot

+
  1. C

    Fabuła W2 - błędy i nieścisłości

    Coen zimuje z nami pierwszy raz. Wiedźminów nie tworzyli od ponad ćwierć wieku. Dodajmy też, że Sapkowski na każdym kroku podkreślał jego inność wobec reszty. Różnorakie medaliony oraz stwierdzenie przez Geralta, że wywodzi się cyt "ze szkoły wilka" świadczy raczej za tym, że szkoły istniały...
  2. C

    Amatorski film postapokaliptyczny

    Naprawdę dobry filmik, kawał dobrej roboty.
  3. C

    Odrodzenie międzynarodowych wieści z community!

    Bardzo ładne obrazki :)
  4. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Tanczący widzę, że Twoja ekipa (czyli filemon) tworzy nowe teorie. Nie ładnie nie ładnie ;) A tak serio to gdyby Stan wojenny był legalny to zdrajca w ogóle by nie był oskarżony. W tym kraju sprzedawczyków się broni, poddaje ocenie i nie ocenia zbyt pochopnie :) Pozwolę sobie użyć cytatu co...
  5. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    No tak ale kim my jesteśmy by osądzać kiedy mija czas na zemstę? Minuta, godzina, dzień miesiąc, rok, 10 lat jaka jednostka jest cenna? Zbrodnia powinna zostać osądzona i nie wiem dlaczego ludzie uzurpują sobie prawo do odpuszczania ze względu na czas. No i świetne motto na przyszłość dla...
  6. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Tańczący z lagami mylisz się. Właśnie w tym problem, że nie było zgodne nawet z prawem PRL, nie sposób w jaki był realizowany a za to kma odpowiadać, nie za sam fakt wprowadzenia. Inna sprawa, że w tym czasie Polska była krajem zniewolonym, zatem Rosyjskie prawo powinniśmy mieć w poważaniu...
  7. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    O kurde ale odkrycie. Normalnie autor odkrył Amerykę! Mnie obrońcy Jaruzelskiego śmieszą tym bardziej, że ubolewają nad losem człowieka majętnego, który jakby nie patrzeć sprzymierzył się z okupantem i wybrał łatwiejszą drogę. Szkoda, że Ci sami zwolennicy nie zawierają głosu tak chętnie w...
  8. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Wiadomo. Śmieszy mnie tylko to, że SLD określa się mianem lewicy a zawsze wstawia się w obronie najlepiej u[uprzywilejowanych i najsilniejszych. To hipokryzja. Dla mnie SLD to partia post komunistyczna, broniąca komunistów; emerytur SB (zabrano im średnio po 500 złotych!!!!!!!!!!!)...
  9. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    No coś ty. SLD to lewica, która z założenia martwi się o interesy tych słabszych. Przecież znani są z tego, że licznie wstawiali się za ofiarami reżimu komunistycznego, za mordowanymi za czasów PRL w których sprawie nie było skazanych. Kocham lewicę która martwi się o grupy już w jakimś stopniu...
  10. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    http://wiadomosci.onet.pl/2122477,11,jakas_obsesja_protest_po_filmie_o_jaruzelskim,item.htmlPowiedzcie mi jak tu nie kochać SLD lewicowej partii (broń Boże nie komunistycznej, oni nie mają NIC wspólnego z okupantami RP!)?
  11. C

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    Niszczyło by to grywalność. Fallout 3 ma luźną fabułę, dość słabą i na dodatek nie ma tam aż tak charakterystycznych postaci. Realizm można budowac w ważniejszy sposób np. zmniejszyć masowość potworów. Oczywiście masz prawo do własnego zdania. Zastanów się jednak czy to istotne w grach RPG...
  12. C

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    Dziękuje za odpowiedź. Liczę, że będzie więcej opcji dialogowych przez co nikt nie zarzuci wiedźminowi, że rozwój poszedł tylko w kierunku efekciarstwa i walki. Podoba mi się też, że polepszył się kontakt między graczami a czerwonymi :)
  13. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    fileemno weź nie ściemniaj, że możesz już głosować ;)A tak serio moda na anty-zachód jest jak najbardziej pozytywna. Dobrze, że nie jesteśmy ślepo wpatrzeni w USA. Problem w tym, że niestety nadal USA to najbardziej humanitarne mocarstwo. Problemem jest to, że ja mogę podać nazwy kilku krajów...
  14. C

    Umiejętności RPG

    Tersowanie - oswajanie zwierzat, zapanowanie nad koniem. Nada się.Skradanie i Ukrywaine - koniecznie jedna umiejętność. Nie ma co rozdrabniać. Ktoś bedzie mistrzem skradania ale nie bedzie potrafił ukrywac się w miejscu?Zauważanie i przeszukiwanie - połącz w jedno bo nikt tego nie...
  15. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    fileemon mogę zapytac na kogo głosujesz? Z czystej ciekawości...Obama to dobry polityk i z uporem działa w interesie Rosji. Nawet moskiewski dziennik napisał, że Obama to plus dla Rosji, bo nie jest on politykiem radykalnym i silnym. A takich nasi bracia kochają najbardziej :)
Top Bottom