Recent content by cheza

+
  1. C

    Forumowa filmówka

    Niestety F. G. jest serwowany przez polską telewizję niczym Potter, czy Kevin (chociaż tego drugiego to raczej nic nie przebije, co do regularności emisji :) ) więc małe szanse, by ktoś mógł go przegapić.Jest dzisiaj coś dobrego w przedziale czasowym 23-2:30 ?
  2. C

    Filmowy Quiz II

    Gdybym nie odeszła od komputera to bym zgadła. :-[ O ja niegodna plakatu Deppa nad łóżkiem... :P
  3. C

    Filmowy Quiz II

    Postać po lewej ze szmatką na głowę to facet?Jeśli tak to baaardzo możliwe, że widziałam ten film, ale jakoś nie mam dziś siły na googlowanie :teeth:
  4. C

    Wyszperane w sieci

    http://pown.it/17Zagięło mnie. Gratuluję temu panu wyobraźni i charyzmy. // ogólnie ciekawe rzeczy tam można znaleźć :o
  5. C

    Poradniki

    Fajnie, że odkopałeś ten temat Kaz07ik ;)W przypadku Wiedźmina do poradnika sięgałam raczej po wykonaniu questa, by sprawdzić cóż to by się stało, gdybym wybrała inną opcję etc. Nie chciałam sobie psuć zabawy.Pamiętam, że do poradnika perfidnie sięgałam przy graniu w "Okami", jest tam bowiem...
  6. C

    Wieści z forum

    Dla osoby takiej jak ja, co zagląda tylko do paru wybranych tematów, takie podsumowanie jest w sumie pomocne w wyłapywaniu co ciekawszych dyskusji. A że 'newsy' są star(sz)e, cóż, trudno. Mi większość z nich umknęła.Co do cytatów tygodnia- czy były przypadki, by forumowicze sami dawali przykłady...
  7. C

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Sama też zaczęłam się interesować drugą, mniej klasyczną, stroną muzyki francuskiej :)http://www.lastfm.pl/music/Justice/+similar
  8. C

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Poszukaj, a znajdziesz! Jest wiele zespołów, które powoli zaczynają wypływać nie dzięki umiejętnemu marketingowi, a wartości tego co tworzą i 'czemuś więcej'. Kwestia cierpliwości, czasem przesłuchania czegoś w ciemno (swoją drogą tak poznałam większość zespołów, które teraz kocham miłością...
  9. C

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Hym, a polecicie mi coś z fantastyki (uch, och, cóż za odmiana) wypełnionego smokami, orkami, gnomami, czarami i innymi bajerami, bo po prostu mam zapotrzebowanie na coś w tym stylu na ferie ;)
  10. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Poza tym forum w chwilach "spadku popularności" oczyszcza się z tych, którzy zaglądnęli tu tylko w celu sprawdzenia ewentualnych nowości/dodatków/patchów bądź zadania jakiegoś wielce męczącego ich pytania.A stała ekipa zawsze jakaś tam będzie, mniejsza, większa, ale wierna :peace:Do tego...
  11. C

    Filmowy Quiz II

    Tak, mój Szkocie.A na obrazku mój jeden z ulubionych postaci animowanych- Attyla ;D Dla niego warto obejrzeć tą bajkę (?)
  12. C

    Filmowy Quiz II

    119 pkt - Wallace60 pkt - Max.raj56 pkt - $korpioN54 pkt - Hostile25 pkt - geraltus2622 pkt - S@LI12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij10 pkt - Psyhe9 pkt - Galhard, Pablo8 pkt - Remedium, M i k e7 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek,5 pkt - Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek...
  13. C

    Filmowy Quiz II

    Państwo młodzi: Chuck i Larry ;D
  14. C

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Po raz pierwszy usłyszałam, aby ktoś nazywał Grechutę komercyjnym chłamem :whatthe: cóż, niektórzy ludzie po prostu nie znają pewnych granic. Dokładnie. Jak zawsze może się trafić (nawet wiele) wyjątków. Kwestia dobrze poszukać, by znaleźć coś dla siebie i z tego komercyjnego "gówna" i z...
  15. C

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    Jakby się człowiek postarał, to nawet samemu można sobie takie wiosło wystrugać. ;)Oj, no widzę, że jednak z mojej upragnionej biżuterii nici... :'(
Top Bottom