Recent content by ChrisHofek

+
  1. C

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    Jeśli ktoś jeszcze nie ma wszystkich figurek można dorwać Triss, Ciri i Eredina za niecałe 75zł. Inne rzeczy tez przecenione np. puzzle. :) https://cdp.pl/hobby.html?q=wied%C5%BAmin
  2. C

    Tajemnicza witryna

    To i ja się pochwalę swoją kolekcją. Nie mogę sobie wybaczyć o dziś dzień, że nie zaopatrzyłem się w kolekcjonerkę jedynki i dwójki ale polowanie na portalach aukcyjnych trwa :smile:
  3. C

    Tajemnicza witryna

    Troszkę tych fantów z Wiedźmina więc spróbuję w konkursie na Wiedźminski kącik i oby szczęście dopisało.
  4. C

    Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

    Przepraszam bardzo, nie napisałem nic o zawartości :) Jest wybór między okładkami więc wybieram tą która mi się bardziej podoba.
  5. C

    Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

    W sklepie Gildia jest też wydanie z inną okładką, która bardziej przypadła mi do gustu. Dostępne tylko u nich. http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/286608-wiedzmin-wydanie-kolekcjonerskie-wydanie-dla-gildia-pl
  6. C

    Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

    Pewnie jeszcze nie wszyscy wiedzą ale dzień przed premierą "Dzieci Lisicy" będzie miała premierę jeszcze jedna ciekawa pozycja związana z Wiedźminem. Mianowicie pojawi sie kolekcjonerskie wydanie komiksów rysowanych przez Bogusława Polcha. Wszystkie w jednym tomie. Stron jest 312 więc będzie co...
  7. C

    Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

    Nareszcie otrzymałem też swój egzemplarz. Mam trochę do nadrobienia jeszcze poprzednich więc musi poczekać na swoją kolej. Okładka oczywiście świetna. Pomimo, że już posiadam poprzednie wydanie liczę, że niedługo wydadzą w nowej szacie również opowiadania.
  8. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Kody będą "aktywne" o 23.00. Dla mnie jest to jednoznaczne z możliwością odbioru ale mogę się mylić ;)
  9. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Podobno sms z kodem do odbioru ma przyjść już o 23.00 Zawsze to godzina szybciej:) https://twitter.com/misiek_86/status/598836201508974592
  10. C

    The World of the Witcher

    Jest ktoś może na tym forum co zakupił Witcher 3 Guide? Zastanawiam się gdzie najlepiej. Na amerykańskim amazonie jest taniej niż na brytyjskim choć nie wiem czy jakiegoś cła nie doliczą. Może jest gdzieś jeszcze taniej? Szkoda, że cdp.pl nie podjęło się sprzedaży nawet po angielsku...
  11. C

    Wiedźmin 3 Dziki Gon - zestawienie ofert przedpremierowych

    Mi brat ten zestaw przedsprzedażowy zakupił dzisiaj w Saturnie w Poznaniu i co najdziwniejsze był w cenie 49,00.
  12. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Mam 180cm i 80kg wybrać L czy M bo tego co tu czytam to obie mają takie same wymiary:ermm:
  13. C

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Mam wielką prośbę do osób posiadających zestaw przedsprzedażowy o podanie rozmiaru koszulki na szerokość i długość bo waham się między M i L.
  14. C

    The World of the Witcher

    Ciekawe ile przyjdzie nam zapłacić za kompendium. Fajnie jakby 100zł nie przekroczyło. Nars OK, będę pamiętał i przepraszam za kłopot.
  15. C

    The World of the Witcher

    Dziękuje za link, nie widziałem tego tematu. Pozostaje jednak pytanie co z poradnikiem? Edit: Dzięki za odpowiedź. Można temat usunąć skoro już wszystko wiadomo.
Top Bottom