Recent content by chrzanowski78

+
  1. chrzanowski78

    How to claim your digital goodies and in-game rewards

    Obviously they want to promote their GOG platform, I don't see anything strange or surprising about it.
  2. chrzanowski78

    How to claim your digital goodies and in-game rewards

    What is REDlauncher? It's GOG Galaxy or something else? Can't find any info.
  3. chrzanowski78

    System requirements for Cyberpunk 2077 - UPDATE!

    without the expected frames per second, these requirements are almost completely useless.
  4. chrzanowski78

    Cyberpunk Soundtrack

    if it's not cyberpunk, I do not know what it is. listen loud!
  5. chrzanowski78

    Cyberpunk Soundtrack

    Guys check Daniel Deluxe, he's doing synthwave but more energetic version of it. VERY cyberpunkish.
  6. chrzanowski78

    Cyberpunk Soundtrack

    this is my Cyberpunk playlist, almost everyone here reccomends synthwave, i've got something different, raw pulsating futuristic electro, synths are rare here, enjoy!
  7. chrzanowski78

    ZAKOŃCZONO PRZESYŁANIE DANYCH!

    poczułem się jak dziecko, dzięki CD PROJEKT RED!
  8. chrzanowski78

    W Cyberpunk 2077 nie będziemy prowadzić pojazdów latających :(

    Potwierdził to Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt RED. Jednocześnie dał do zrozumienia, że będą one czymś więcej niż tylko „dekoracją”.
  9. chrzanowski78

    Czy można kontynuować grę po skończeniu wątku głównego?

    Czy można kontynuować grę po skończeniu wątku głównego? Jak w tytule - czy mogę wrócić do zadań pobocznych, poszukiwań zleceń wiedźmińskich jak "skończę grę"? Przepraszam jeśli temat się powiela, nie udało mi się znaleźć podobnego.
  10. chrzanowski78

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    SweetFX ReShade od Kputt wpływa na wyganiania czy tylko kolorystyka się zmienia? Zupełnie nie wiem jak to ugryźć a nie chcę spadków fps...
  11. chrzanowski78

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Czy ktoś może powiedzieć, czy ten ostatnio podany mod od KPutt wpływa tylko na kolor (color grading) czy ingeruje też w opcje, które obniżają klatki na sekundę?
  12. chrzanowski78

    Wiedźmin 3 - grafika

    Wiecie co jest najgorsze? Że na komputerze o wydajności konsoli jest niegrywalnie, przy czym owe konsole działają stabilnie na wysokich ustawieniach. Zarzekali się, że nie było downgrade'u tylko optymalizacja... GDZIE ta optymalizacja?! CDPR, byłem waszym wielkim fanem.
  13. chrzanowski78

    Wiedźmin 3 - grafika

    W widzeniu różnicy powyżej wyświetlanych stabilnie 60 klatek na sekundę jest jak z audiofilskimi kablami za kilka tysięcy zł. - nieliczni doświadczą a reszcie się wydaje, że doświadczają bo autosugestia każe im jakoś uzasadnić mało sensowny wydatek pieniężny.
  14. chrzanowski78

    Wiedźmin 3 - grafika

    Po pierwsze, gra już kupiona, tak więc decyzja już podjęta dawno temu. Po drugie, z tego właśnie powodu "płacz", że zapłaciłem za coś nieco innego niż dostanę. Po trzecie, pohamuj się nieco z językiem bo nic wulgaryzmami nie wskórasz, oprócz tego, że wychodzisz na prostaka bez argumentów. I w...
  15. chrzanowski78

    Wiedźmin 3 - grafika

    Trzeba być niesamowicie mało spostrzegawczym albo wyjątkowo bardzo kochać CDPR (miłość ci wszystko wybaczy) żeby nie widzieć po powyższych screenach z Johnnym, że był downgrade. Ciekawy jestem jakby się jakiś przedstawiciel CDPR tłumaczył w obliczu tego screena. Optymalizacja, bez dwóch zdań.
Top Bottom