Recent content by cinek966

+
  1. C

    Krew i Wino - Quest: Przemiana - brak możliwości pchnięcia akcji do przodu.

    Miałem ten sam problem, najbliższe przyciski udało się załatwić za pomocą Arda, a ten najdalszy za pomocą Kartacza lub Gwiazdy (np. Samum już nie działał:p). Polecam przycelować i powinno być OK.
  2. C

    Błędy graficzne

    Heh powinienem sam na to wpaść:) Ale w popłochu przyleciałem odrazu tutaj:) W każdym bądź razie przy odpaleniu weryfikacji plików/naprawy, wyglądało tka jak by nic się nie poprawiało...po pierwszym razie odpaliłem grę i nadal były te błędy, później odpaliłem naprawę ponownie ....i o dziwo teraz...
  3. C

    Błędy graficzne

    Błędy graficzne WItam, Po paru miesiącach po przejściu Serca z kamienia odpaliłem Wieśka żeby się powoli wdrażać przed KiW. Ku mojemu zdziwieniu coś się posypała grafika. Do tej pory nie miałem z nią żadnych problemów a teraz w niektórych miejscach występują błędy typu wielka czarna dziura...
  4. C

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    bitels.sas -ALe chodzi o to że ja nie importowałem zapisów z W2. Za pierwszym razem jak grałem to wybrałem opcję na początku gry która pozwała odpowiedzieć na pytania związane z przebiegiem gry w W2, a za drugim razem coś źle kliknąłem i nie miałem tych pytań.
  5. C

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Panowie a ja mam takie pytanie, bo nie chcący przy ponownym rozpoczynaniu gry wybrałem złą opcję dotyczącą zapisów z W2 i nie mogłem sam zdecydować o wyborach tylko gra sama z automatu wybrała jakieś opcje - i właśnie pytanie jakie są automatyczne wybory zapisów z W2? Narazie naciąłem się że...
  6. C

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Witam, mi niestety też zapisy gry umknęły po formacie, czy posiada ktoś zapisy miej więcej w takim miejscu: -lvl ok 13 (rozwój: walka bronią styl szybki + znaki - ale tutaj można się wspomóc eliksirem resetującym - tak swoją drogą gdzie go można dostać:P?) -Zadanie główne - skończyłem...
  7. C

    Zapisy gry - gdzie ich szukać?

    Ok, dziękuje bardzo za pomoc!
  8. C

    Zapisy gry - gdzie ich szukać?

    Ech tak podejrzewałem...niestety GOGgalaxy nie oferuję takiej opcji co jest dla mnie przedziwne....wydawać by się mogło że to podstawowe działanie systemów typu steam czy origin:/ Ech tyle godzin w plecy...najgorsze że teraz nie chce się od nowa wszystkiego zaczynać:| A granie na czyichś...
  9. C

    Zapisy gry - gdzie ich szukać?

    Zapisy gry - gdzie ich szukać? Witam Panie i Panowie mam duży problem...wczoraj posypał się system musiałem zrobić format. Z formatowałem tylko dysk systemowy (C), dysk na którym zainstalowana była gra (D) został nie ruszony. Po postawieniu systemu, zainstalowałem szybciutko GOG galaxy i nie...
  10. C

    Wiedźmin 3: alchemia

    Ja jeszcze nie miałem przyjemności wyważyć żadnej miksturki ale strasznie się zdziwiłem jak czytam waszę posty o tym nowym systemie (samo odnawialne mikstury itp). Dla nie wtajemniczonych polecam miniinstrukcję http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-18-wiedzmin-3-poradnik-solucja?page=8 -a...
  11. C

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ja już pisałelm jak działa na moim sprzęcie - karta bardzo podobna, cytuje: "Czas na dobre info od posiadacza karty jedno gigowej. Mój sprzęt: Radeon hd 6950 1 giga, AMD phenom II 3,5ghz, 8giga ramu. Gra domyślnie ustawiła sama rozdzielczość FullHD, Postoprocesy (czyli różne dodatkowe efekty) w...
  12. C

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tak jest opcja zablokowania fpsow, domyślnie jest włączona. -Wyszedł ktoś poza Biały sad (pierwsza lokacja) - czy faktycznie spadają mocno wtedy fpsy? -Dajcie cynk jak wyjdą stery do Radeonow:P
  13. C

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Czas na dobre info od posiadacza karty jedno gigowej. Mój sprzęt: Radeon hd 6950 1 giga, AMD phenom II 3,5ghz, 8giga ramu. Gra domyślnie ustawiła sama rozdzielczość FullHD, Postoprocesy (czyli różne dodatkowe efekty) w 90% powłączane, a ustawienia graficzne to mieszanka od lov przez medium do...
  14. C

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    WItam, Panowie a czy z tych testów które widzieliście można już oszacować czy na kartach pokroju radeon hd 6950 (1gb) pójdzie na lov w 20-25 fpsach? Reszta sprzęu to: Amd phenom II x4 4,3ghz, 8 GB
Top Bottom