Recent content by Cisek.107

+
  1. C

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    Oczywiście to mogłoby być jakieś tłumaczenie, tylko czy Ciri nie została nazwana "Panią światów i czasów" prze Yen w W3(za to ręki nie dam sobie uciąć :P ) Na zamek Stygga o właściwym czasie trafiła celowo ;) Ok ja tą interpretacje uznaje. Z całym tym tematem chodziło mi o fakt że skoro Ciri...
  2. C

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    Tylko nie mamy pewności czy ta teoria jest prawdziwa. Jest też teoria według, której za każdym razem gdy stajemy przed wyborem powstają alternatywne światy i jest ich tyle ile mamy wyborów i jej też jeszcze nikt w 100% nie potwierdził Oczywiście jest to zgodne z twoją koncepcją, która nie...
  3. C

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    No i tu się przydaje znajomość Sagi. W Tomie "Pani Jeziora" Ciri, która uporczywie chcę wrócić do swojego świata trafiła na Nimue, która informuje ją że jest w dobrym świecie, ale w złym czasie(około 100 lat za późno) i naprowadza ją na zamek Stygga.
  4. C

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    No nie bardzo, Ciri została przeznaczona Geraltowi dużo wcześniej, a w świecie Wiedźminlandu przeznaczenie odgrywa ważną rolę i o ile w grach Geralt mógł to z siebie wypierać(zwłaszcza w pierwszej części) tak w sadze AS pokazał że z przeznaczeniem nie można igrać. Na pewno relacje między nimi...
  5. C

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    Nie zawaliło, a zmieniło. Co do samej teorii chaosu, to mam jako takie o niej pojęcie i dlatego zauważyłem że gdyby Ciri powstrzymała np Rzeź Cintry doszłoby do takich zmian że fabuła czy to Sagi czy Gier nie miałaby sensu, bo świat wyglądałby całkiem inaczej, sama Ciri też wyglądałaby inaczej...
  6. C

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER] Na wstępie chcę zaznaczyć że jeśli grałeś tylko w gry to możesz już zakończyć czytanie tego postu bo będą tu olbrzymie spoilery na temat Sagi Jeśli graliście w W3, to kojarzycie moment, w...
  7. C

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    To ja nwm czy ja mam zbugowane to An Skellig czy co ? :P
  8. C

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Czemu natomiast Vivaldi pracuje w banku 24/7? Bo chce popracować jak najdłużej, bo nie wie kiedy będą chcieli go spalić za to że jest nieludziem?
  9. C

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    No może, ale myślę że jak przychodzi sztorm to nikt normalny nie maluje płota tylko się chowa pod dachem, a jak pisałem wcześniej gdy byłem na An Skellig podczas sztormu nie chował się nikt. Ja rozumiem że wyspiarze to twardy lud, no ale jak widzisz bawiące się dziecko podczas strasznej ulewy to...
  10. C

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Ogólnie popieram, ale mimo wszystko wydaje mi się że teraz za późno na takie zmiany i że kosztowałoby by to dużo czasu i ludzi którzy musieliby przemodelować sporą część tego co stworzyli, a teraz ci ludzie pracują pewnie nad Cyberpunkiem lub DLC, więc spełnianie naszych roszczeń mogłoby się im...
  11. C

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Te 3 zdania zniechęciły mnie do czytania dalej twojej wypowiedzi. Argumentowanie że świat jest realny na podstawie tego że czegoś się w realu nie widziało przecież to bezsens. Równie dobrze mogę stwierdzić że świat Skyrim jest jeszcze bardziej żyjący bo tam Smok może walczyć z Mamutem, a czy...
  12. C

    [SPOILER] Broda Geralta na Skellige a Yennefer - dość oczywista nieścisłość.

    Dopiero teraz zauważyłem ten temat, ale jeśli kogoś dalej nurtuje temat brody to już spieszę wyjaśnić. Yen chodzi o to że, odkąd pamięta Geralt chodził ogolony i nie znosił zarostu (o czym mówił w sadze, konkretniej w "Czasie Pogardy") aż tu nagle jej oczom ukazuje jej się brodacz więc...
  13. C

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Może czytałem dawno, ale Geralt nie zabijał np. Smoków bo one nie atakowały ludzi tylko ludzie polowali na nie W tym samym opowiadaniu Geralt daje wyraźnie do zrozumienia że nie zabija każdego potwora jakiego napotkanego na drodze A jeśli Yen mówi o trollach gdy wybrałeś tą opcję no to...
  14. C

    Zakończenie - dyskusja

    Co miał Geralt zrobić? Na siłę ją zatrzymać? Wtedy okazałby się nie lepszy od Eredin'a i Avallach'a. Sam Geralt stwierdza że nie po to uganiał się za nią aby ją teraz do czegokolwiek zmuszać. A skoro taka była decyzja Ciri jedyne co mógł zrobić to przyjąć to i wspierać ją . Sam Emhyr też się...
  15. C

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    To jest odpowiedź na to że Geralt stwierdził że Lambert nie musiał zabijać trolla skoro to bandyci byli problemem(a tych zabił, choć ludzie uważali że to troll stwarza problemy na trakcie). Yen stwierdza że mógłby jak Lambert zrobić coś dla pieniędzy, bo z tego co pamiętam, (ale może być że źle...
Top Bottom