Recent content by Citronman

+
  1. Citronman

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Mam pewną obserwację z ostatniej mojej gry przeciwko skoczkom wiewiórek. Mianowicie Gezras... Zapchałem przeciwnikowi dalszy rząd, żeby Gezras nie mógł skakać a mimo tego co turę wzmacniał rząd (tyle że bliskiego starcia) WTF?! Czy ta karta mimo braku ruchu powinna wzmacniać? Dodam, że nie...
  2. Citronman

    Bugi??

    Skoro grasz potworami to powinieneś spróbować użyć Goliata ( z jego zemstą) po spasowaniu przeciwnika w r1 albo r2. Zobaczysz jak łatwo gracze rezygnują z dalszej gry 😁
  3. Citronman

    Pomysł na zmiany

    Ja trochę rozruszałbym nudną pogodę. Obecnie różne pogody to praktycznie ten sam efekt (obrażenia) w różnej konfiguracji. Ja bym widział zmianę np. Mgła - powstrzymuje możliwość wzmacniania jednostek ( efekty nie działają póki trwa mgła w rzędzie) oraz chroni przed otrzymaniem obrażeń. Deszcz...
  4. Citronman

    Twój pomysł na kartę.

    Witajcie. Mam kilka pomysłów nie tyle kart co mechanik, których dotychczas nie zauważyłem w grze a może wpłynęłyby na jej urozmaicenie. Do rzeczy! Mechanika przesuwania kart w ramach jednego rzędu. W talii KP na silniki mogłoby to mieć czasami kluczowe znaczenie. Mechanika Ucieczki (odwrotu...
  5. Citronman

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Wydaje mi się to ważna kwestią dotyczącą Devotion. Czy jak przeciwnik wrzuci mi Kartę do Talii to czy warunek Devotion będzie dalej spełniony czy decyduje "frakcyjność" talii początkowej?
Top Bottom