Recent content by colly

+
  1. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Ehhhh chyba nie do końca rozumiecie co mam na myśli Nikt nie chce - ja też nie - wiadomości spod kliniki, głupich materiałów itd. Po prostu - w większości przypadków dziennikarze wiedzą o chorobie danej osoby (i NIE wtykaja nosa wszędzie), a mimo tego nie informują opinii publicznej o tym...
  2. C

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Eh... no i to mnie właśnie okropnie denerwuje. Ktoś choruje ciężko, ląduje w szpitalu - cisza, nikomu o tym nie wiadomo, nigdzie o tym nie informują. Jak ktoś umrze, to dopiero gadają, co było przed... jednym słowem wiele znanych osób umierało w ten sposób w zapomnieniu...
  3. C

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    ...Menela pod tawerną? Zgadłem! A tak poważnie to bardzo nastrojowy utwór... jestem pod coraz większym wrażeniem... oby tak dalej!
  4. C

    Gry komputerowe

    Dokładnie tak . Nawet FFX nie jest dla mnie aż tak dobra, jak FFVIII. Przy tej grze się czuło... jakby się było wręcz w środku . Grałem w tą grę jako pierwszą... inne Finale oczywiście też są wspaniałe, ale ten pierwszy kontakt.... ahhh... . No i wydaje mi się, że za jakieś pół roku FFVIII...
  5. C

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    Z tego co widziałem na skanie (jeszcze kartki nie dostałem), napis Merry Christmas jest na biało. Gdyby był na czarno wyglądałby strasznie do... czterech liter (czyli do kitu ).Patrząc od strony druku, zmieniać się będą wszystkie (lub prawie wszystkie) formy do drukowania kolorów - czyli...
  6. C

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    Albo ja... ale tak to już jest... w końcu to POCZTA POLSKA, nie?
  7. C

    Gry komputerowe

    Nie wiedziałem czy dać to tutaj czy do "Zapowiedzi, recenzje", no ale zdecydowałem się tutaj...Czytałem sobie na Gry online zapowiedź (a raczej reklamę) NWN2 i na samym końcu natknąłem się na taki oto tekst: ...pytanie czy ta nietrzeźwo myśląca fanka NWN2 ma na myśli Wiedźmina... czy może coś...
  8. C

    Gry na konsole

    Tylko jest jeden maluczki problem . Poza chocobosami, Cidem i summonami pod różnymi postaciami... kolejne części nie mają NIC wspólnego . I to jest wspaniałe - kolejna część - kolejna niezapomniana, wspaniała przygoda, z nowymi bohaterami, z którymi człowiek się zżywa jak - za przeproszeniem -...
  9. C

    Gry na konsole

    Killzone, Burnout 3, Final Fantasy XI i wiele wiele innych mają opcję grania online... i normalnie da się grać, no może oprócz gier działających na serwerach Sony, bo goście lecą sobie w kulki z Polakami i bardzo ciężko się dostać (zamiast Network Access Disc mała karteczka, brak PINu itd... o...
  10. C

    Gry komputerowe

    "Pentium 3 800MHz or higher"
  11. C

    Japonskie RPG

    No no no.... W USA wyszła właśnie gra Dragon Quest VIII, do której dodają demko Final Fantasy XII . Demko... fajne . Co się rzuca w oczy w stosunku do FFX to to, że w FFXII lokacje już są całkowicie full 3D (w FFX zdarzało się, że pewne części były prerenderowane) no i że można obracać kamerą...
  12. C

    Po prostu sport

    Ale czemu cytujecie tylko moją wypowiedź? Ktoś chciał wiedzieć, kto jest w gazecie, to napisałem, bo widziałem okładkę, jak obok kiosku przechodziłem . A tematu o tym tworzyć nie trzeba, bo tu takich napaleńców nie ma . Nie gadajcie mi tu o off-topach, bo jest o wiele więcej osób, które...
  13. C

    Po prostu sport

    Taka jedna, co wygląda jak z kompa wyciągnięta i nie przypomina w ogóle tej, która po parkiecie biega . Mroźna kobieta - sam się domyśl o kogo chodzi
  14. C

    Głosy w grze Wiedźmin

    Z polskich aktorów już raz się wypowiadałem - widziałbym w tym Marka Włodarczyka, co w "Kryminalnych" gra . A w angielskiej wersji z chęcią bym widział.... Davida Haytera, który wspaniale podstawia głos pod Snake'a w MGS'ach . Szkoda, że to tylko moje marzenia .
  15. C

    Japonskie RPG

    Pod względem finansowym błędem nie jest. FF7AC jest filmem tylko dla fanów i nie jest puszczany w kinach. Jak myślisz, ile osób spoza kręgu fanów FF kupi film by go obejrzeć, nie rozumiejąc nawiązań do samej gry (których jest ogromna ilość) i poniekąd nie rozumiejąc całkowicie filmu, bo fabuła w...
Top Bottom