Recent content by Coven

+
  1. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja również odebrałem swoją EK i powiem szczerze, że nie licząc figurki jest bardzo dobrze. A co do niej, to... nie tego się spodziewałem, w każdym jej aspekcie czuć jej "taniość" i nawet przy takich rozmiarach poziom detali jest nieporozumieniem... PS. Serdecznie współczuje tym, których figurki...
  2. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    No po prostu k&%@a no nie... Przeglądam ten wątek już dłuższy czas i co widzę? - *** się, jakby te kolekcjonerki kosztowały was z 1000 papierów i w dodatku były już przez was opłacone, no ludzie... - Ogarnijcie się w końcu. Powiedzieli że wszystko pod kontrolą, jeśli nie, to już ich...
  3. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Unboxing figurki Wieśka - https://www.youtube.com/watch?v=i7wCaxAREJw Prezentuje się zacnie, ale głowa Geralta... - niezbyt dobrze to wygląda, wg. jest to najsłabszy elem. figurki, który bardzo odstaje od reszty. :<
  4. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Nie wiedzieć czego, ale po zdjęciach niezbyt widać tą "epickość" figurki. Chciałbym ufać waszym wrażeniom z pokazu. :)
  5. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Może podzieliłby się ktoś wrażeniami z PGA? - Ponoć była tam wystawiona E.K. Wiedźmina 3 (chodzi mi głównie o figurkę).
  6. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    To zdjęcie jakoś nie napawa mnie optymizmem... SS może i jest wykonany w kiepskich warunkach, jednakże jak mu się jak bliżej przyjrzeć, to widać pewne niedociągnięcia. Chyba za dużo się spodziewałem... :(
  7. C

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    MEANWHILE IN CD PROJEKT RED: A tak na serio, to... trochę przesadzacie. Fakt, brak mapy na tkaninie w pozostałych edycjach boli, szczególnie że w przypadku tak dużego świata jest to bardzo przydatny element, ale co do talii kart... - Dam głowę, że po pewnym czasie będzie dostępna w sklepach...
  8. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ale tu cicho... Z ciekawości zadam trochę offtop'owe pytanie: Jest ktoś zainteresowany kolektorką Dragon Age 3? - Nie wiem jakim to trzeba być fanem, żeby za kupę śmieci dać ok. 400-500zł...
  9. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Chodziło mi o jej fakturę, nie była ona z materiału - to prawda, ale ten szorstki materiał na którym była wydrukowana nieco go przypominał. Chciałbym aby Wiedźmin miał podobną...
  10. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zróbmy więc "małe" porównanie: Pudło zbiorcze: - Moim zdaniem pudło Wiedźmina będzie się prezentować lepiej na półce, ten minimalistyczny styl... - czy ono nie ma przypadkiem świecących oczu? o.0 1:0 dla Wiesława. Mapa: - Jeżeli "specjalny materiał" będziemy interpretować jako płótno, czy...
  11. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Przykład z życia wzięty: Niedawno kupiłem moją pierwszą Edycję Kolekcjonerską, a była to kolektorka AC: Black Flag (Buccaneer Edition - niemalże pół roku po premierze!) - Jest to przykład edycji przeznaczonej pod masową produkcję, dam sobie nawet głowę uciąć, że jeszcze za rok ujdzie kupić...
  12. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zgadzam się. Inaczej patrzy się na figurkę, której nie da się już kupić i ma ją tylko ok. 8k ludzi w kraju, a inaczej na taką, co każdy może ją sobie w dowolnej chwili kupić. Kto się Wiedźminem interesował, wiedział przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem o konferencji. Także... "Sorry, taki...
  13. C

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Mam jedno pytanie odnośnie mapy znajdującej się w pudełku z grą, a mianowicie: - Czy będzie ona wydrukowana na gładkim papierze kredowym, czy na papierze przypominającym płótno, jak było to w Skyrim'ie?
Top Bottom