Recent content by Creidne.297

+
  1. C

    (Heroes of) Might & Magic

    Ja zaczynałem od HOMM II. Grałem w nią na Pentium 100 Mhz :) Wówczas była ona niesamowita, choć w pewnych elementach nierówna. Jako przykład podam, że najsilniejszy stwór Warlock'a - smok miał dwa upgrade'y (zielony smok->czerwony->czarny), a inne postacie miały po jednym ulepszeniu w...
  2. C

    Wiedźmin 3 - grafika

    Mimo wszystko mam wrażenie, że te różnice w odbiorze są zarówni subiektywne jak i obiektywne. Silnik W1 ma się nijak do silnik z W2, to i gra była bardziej "surowa". A strona subiektywna wynika może z tego, że w W1 więcej mieliśmy do czynienia z tragediami zwykłych ludzi i tragediami dotyczących...
  3. C

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ludzie co Wy tacy mroczni?:)/>/>/> Jak dobrze co niektórzy forumowicze zauważyli W1 nie był znów cały taki mroczny. Pomijając Odmęty to nawet w Wyzimie czy Podgrodziu też były miejscami żywe kolory. W sumie Akt II i III w W1, poza lokacjami na cmentarzu, w kanałach i na bagnach wspominam jako...
  4. C

    Elficki łuk

    Wyrazy podziwu. Strzelasz z łuku czy to jednorazowa przygoda? Jeżeli strzelasz, to jakie wrażenia z używania takiego elfickiego w stosunku do klasycznych łuków? (bo do bloczkowych nie ma co chyba porównywać).
  5. C

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Zastanawiam się jak zostanie rozwiązany rozwój postaci. Jeżeli ma to być kontynuacja W2 to raczej nie powinniśmy znów zaczynać nic nie potrafiąc.
  6. C

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Co do "upgrade'u" konia może będzie to coś w stylu zmiany uprzęży na bardziej ozdobną, dodanie sakwy do siodła, albo jakiegoś elementu ochronnego na łeb czy tułów...
  7. C

    Red engine 3

    Z tego co czytam w tym wątku, to widzę, że wydanie Wiedźmina 3 napędzi koniunkturę producentom sprzętu komputerowego:)
  8. C

    Wiedźmin:Powrót białego Creepera (Minecraft Projekt)

    To może napiszę coś więcej... Chociaż sam w Minecraft'a nie grałem uważam, że koncepcja gry jest naprawdę fajna i ciekawa. Możliwość tworzenia swoich konstrukcji, według swojego pomysłu jest świetna. Sam wspominam czasy, gdy na swoim Pentium 100 spędzałem godziny tworząc swoje mapy w Transport...
  9. C

    Wiedźmin:Powrót białego Creepera (Minecraft Projekt)

    Rozumiem, że gra stała się zbyt mainstream'owa, a za mało hipsterska. ;)
  10. C

    Problem z rejestracja

    Jeżeli dobrze pamiętam, to ja rejstrowałem się z folderu gry, wybierając plik "register", ponieważ przez launcher rejestracja nie działała. Było to dawno temu, na nierozszerzonej wersji z płytki, z dogranymi patchami.
  11. C

    Cena hitu jest... za niska?

    Tak robią chyba tylko lemmingi i pozerzy. Ja oceniam produkt po jakości, a nie cenie.
  12. C

    CDP.pl

    Cyfrowe edycje mają swoje zalety, ale mnie coraz bardziej irytuje to,że muszę mieć setki różnych kont, a na kazdym po jednej czy dwóch grach, usługach. Kiedyś zapomne, że gdzieś takie konto miałem. Jest też dodatkowy minus, jak firma padnie to nici z wersji trzymanych w chmurze.
  13. C

    Beczka która lewituje nad budynkiem w Wyzimie Klasztornej :)

    Żądam zwołania speckomisji w tej sprawie. :)
  14. C

    Wiedźmin 2 zdobywcą 6 nagród podczas gali European Games Award!

    Gratulacje! Nagrody w pełni zasłużone.
  15. C

    Blog CD Projekt RED wystartował!

    Ile ofert pracy! Szkoda, że nie dla mnie;)
Top Bottom