Recent content by cymera2

+
  1. C

    top 10 favorite games

    The Witcher 3 Skyrim Neverwinter nights Darkest Dungeon Heroes Might and Magic 3 Dragon Age Origins Oblivion Pillars of Eternity Divinity: Original Sin Drakensang: The Dark Eye
  2. C

    Aktualizacja 10.11 — lista zmian

    Mam 4900 kluczy , odblokowane wszystkie drzewka i wszystkie karty premium , to czego nie mam to ochoty na granie w gwinta .
  3. C

    Hot fix na Renfri poproszę

    Jeszcze ani razu z tym nie przegrałam a gram Lippy , Sklep i takie tam RNG
  4. C

    Hot fix na Renfri poproszę

    Nie no Renfri jest wcale nie OP , ostatnio przeciwnik zrobił na mojej tali prawie 90 punktów tylko jedną kartą , fakt że w dwóch rundach ale to chyba nie ma znaczenia . Zrobił mi mały Armagedon na pajączkach które sobie ładnie wzmacniałam , całe dwa rzędy ,a potem poszła Assire i zrobił kolejne...
  5. C

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja bym chętnie podniosła prowizje na ten pierścionek co wzmacnia jednostki ,i jeszcze każdy go ma w ręce startowej , zero warunku a karta potrafi wejść za absurdalne punkty .Ktoś powie że łatwe do skontrowania , no tak ale w przeciwieństwie do pierścionka ja nie mam gwarancji że dobiorę kontrę w...
  6. C

    Aktualizacja 10.5 — lista zmian

    Ja głownie gram jakieś memy , i mega RNG deckami dla zabawy .Dosłownie mogła bym policzyć na jednej ręce ile razy od bety zagrałam meta deckeim. Ostatni raz jak był Dijkstra ( lekko ) ;) przegięty.
  7. C

    Aktualizacja 10.5 — lista zmian

    Od kilku dni zawieszona byłam na randze 1 bo nijak moją własną talią do pro nie dałam rady wbić , zmieniłam dziś talię na Ciri , Nekker i wiecie co dalej ;)choć zrobiłam to z obrzydzeniem do siebie samej . Wynik jest taki że wystarczyły 4 gierki i do pro wbiłam .Takiego betonu w mecie jeszcze...
  8. C

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Elfy są tworzone bo już kilka razy tak miałam , przeciwnik nie miał w co uderzyć bo wyrzucałam karty na cmentarz na stole nie miałam nic .
  9. C

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Drażni mnie opis karty zaczepka , zadaj i stwórz czyli jak zaczepka nie ma celu to nie powinna tworzyć elfów , lub coś jest nie tak z moim rozumowaniem .
  10. C

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Zgłaszam choć nie wiem po co ale i tak zgłaszam ze karta Gaunter O'Dimm nie działa poprawnie , zamienia karty niezalenie od tego czy zagrywam kartę najbardziej z prawej strony czy ze środka ręki . Zdarzyło mi sie to już kilka razy , dzisiaj na przykład miałam ostatnie 3 karty na ręce Lippy był w...
  11. C

    Czy naprawdę da się grac kilkoma frakcjami jednoczesnie, nie stosując w zadnym stopniu netdeckingu/metadeckingu?

    Mówię o graczach zwykle z końcówki sezonu którzy ledwo doczłapali do poziomu blisko pro . I tak jak pisałam mi ułatwia co prawda mecze są nudne ale to już inna kwestia. Ja nigdy nie atakuje pro na początku sezonu .
  12. C

    Czy naprawdę da się grac kilkoma frakcjami jednoczesnie, nie stosując w zadnym stopniu netdeckingu/metadeckingu?

    Da się ,co miesiąc wbijam pro taliami własnej konstrukcji .Dodam że przeciwnicy którzy grają meta deckami ułatwiają mi wbicie pro bo bardzo szybko uczę się ich zagrań i znam wszystkie ich sztuczki i karty. Nawet bardzo często kolejność zagrywania kart jest wyuczona na pamięć to wtedy jest już...
  13. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Serdeczne podziękowania , opis tej karty jest dla mnie nie zrozumiały ale teraz już rozumiem , czyli nie można pozwolić żeby jedno z tej dwójki nabiło 4 lub oczywiście więcej .
  14. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Czy ktoś mógł by mi wyjaśnić jak działa karta absolwenci ? kiedy ta karta ma zapał jakie równe wartości .
  15. C

    Rozpoczęła się Podróż Regisa!

    Ja też nie wydawałam ostatnio kluczy i tez mi się uzbierało ok 5800 (y)
Top Bottom