Recent content by czarnybez

+
  1. C

    [PS4] Gra w wersji 1.23 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Przeszukałem wszystkie ciała wszystkie skrzynie i nigdzie nic nie znalazłem. Wydaje mi się iż problem jest w tym że mam dwa te same schematy na spodnie (czy to jest możliwe?) dlatego gra myśli ze mam cztery Ofirskie schematy a tak naprawdę to mam tylko trzy i nie mogę zaliczyć zadania :(
  2. C

    [PS4] Gra w wersji 1.23 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    nie mogę ukończyć zadania "z dalekiego Ofiru" schemat który powinien być w kryjówce bandytów pod ziemia po prostu się nie pojawia :( Natomiast w ekwipunku mam dwa razy ten sam schemat na spodnie jeden na rękawice i jeden na buty
  3. C

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Chciał bym, ale na PS4 nie mogę grać na klawiaturze :( Może było by lepiej gdyby RED dał łaskawie możliwość bindowania również na pada.
  4. C

    Mody PS4

    Jaki problem ?Np tak jak w przypadku DLC - włączasz/wyłączasz ---------- Zaktualizowano 05:51 ---------- Mody używa się na własną odpowiedzialność więc dlaczego musiały by być kontrolowane ? Na PC'ta też nie wszystkie mody działają po to jest możliwość wyłączania. Skoro RED nie daje możliwości...
  5. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Nie tylko Ciebie już nie raz próbowałem dowiedzieć się jaki jest sens tego eliksiru bo ja go po prostu nie widzę :( Potwory nie zwalniają podczas ataku, ba czasami zwalniają bez wypicia zamieci może to ktoś wyjaśnić ? Tak trudno trochę więcej napisać o eliksirach ? skoro przy zbrojach są...
  6. C

    Mody PS4

    Mody PS4 Czy jest szansa że Wiedzmin 3 będzie wspierał mody na PS4 jak to ma robić nowy Fallout ?
  7. C

    Gra roku - konkurencja

    Już nie przesadzajmy budowa własnej osady to nie jest na pewno nic. System craftingu i ulepszania sprzętu też prezentuje się całkiem nieźle. Moge się założyć że po F4 przyjdzie moda i w każdej grze z otwartym światem będzie można dodać coś od siebie ;P ---------- Zaktualizowano 18:02...
  8. C

    Gra roku - konkurencja

    Oczywiście że inna ale nie ma wątpliwości że obie gry będą ze sobą konkurowały jak nie w kategorii GOTY to w najlepsze CRPG. Jest tyle kategorii w których można porównać obie gry: exploracja, crafting, rozwój postaci - tu widzę przewagę Fallouta W tej kategorii nie należy jeszcze przekreślać...
  9. C

    Gra roku - konkurencja

    No w tej kategorii to F4 będzie miał naprawdę bardzo ciężko. Wiedźmin na chwile obecną posiada jeden z lepszych klimatów IMO. Reszta nie jest już taka pewna. No i może będzie miał miej bugów ;) W przeciwieństwie do Wiedzmina przy Falloucie zwiedzało się każdy skrawek mapy - nie tylko tam gdzie...
  10. C

    Gra roku - konkurencja

    Gra roku - konkurencja Oj Oj po tym co dziś zobaczyłem to wydaje mi się że Wiedźmin będzie miał poważnego konkurenta w kategoria gra roku. Fallout 4 :D
  11. C

    Wiedźmin 3: system walki

    Mam pytanie dot. redukcji obrażeń. Czy te wszystkie cięte, kute obuchowe dotyczą tylko "ludzkich" przeciwników czy potworów również ? ---------- Zaktualizowano 06:21 ---------- Alfabetycznie czy chronologicznie :) ? Poziom trudności jest IMO nierówny. Niekiedy walcząc z przeciwnikiem z...
  12. C

    Prośba o dodanie prostej funkcji dla touchpada na PS4

    Każda zmiana która zapewni miej wciskania przycisków na padzie jest mile widziana :) A zaoszczędzony czas mógł bym przeznaczyć na partyjkę w gwinta.
  13. C

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Jakieś sensowne logi z walki by się przydały bo tych 1 sekundowych migawkach w rogu ekranu to się niczego nie można dowiedzieć. Info o podpaleniu, krycie czy obronie cokolwiek. Albo chociaż jakiś bardziej widoczny Scrolling Combat Text chciał bym wiedzieć czy zadaje jakieś krytyczne obrażenia...
  14. C

    Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

    Dwa razy podchodziłem do tego audiobooka za każdym razem zatrzymywałem się w momencie gdy do akcji wkraczała Kożuchowska. Jej stękanie, jęczenie, mlaskanie - do szału mnie doprowadziło niech lepiej idzie grać w reklamach orange i zostawi Triss w spokoju. PLZZ!
  15. C

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Wszystko pieknie ale jakis fog of war by sie do tego przydał :)
Top Bottom