Recent content by czekoladowyjoe

+
  1. C

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Być może, nieco rozbudzę temat. Zapraszam na stronę: www.gmf.pl. Jest to chybaj największy serwis z opowiadaniami amatorskimi (i nie tylko, oprócz tego tematyka: horror, poezja, felietony, porady dla twórców, etc). Serwis zawiera blisko 600 opowiadań fantasy, nie licząc całej reszty w postaci...
  2. C

    Walka z Wielkim Mistrzem

    Szczerze to poziom W. nie poraża wyzwaniami. Ja za pierwszym razem, jak niesie tradycja z dwoma mieczami rozbijałem się po Wyzimie. Za drugim, postanowiłem sobie grę utrudnić aplikując mod zwiększający poziom trudności, wybierając na początku wiadomo - najtrudniejszy i przechodząc grę tylko ze...
  3. C

    Początek aktu V: brak de Wetta w zamku

    Co do głównego problemu. Jeżeli używasz moda zwiększającego poziom trudności - wielce prawdopodobne, że jest on przyczyną komplikacji. Mianowicie, u mnie powodował:- w trzecim akcie nie mogłem pogadać z Siemkiem po wyjściu z bazy i rozwaleniu salamndry - wiem, że nie tylko ja miałem ten problem...
  4. C

    Po nitce do kłębka

    W dobrym nastroju będąc podpowiem ażebyś Panie wnikliwie zapoznał się z OBIEMA stronami tematu. Problem mój odnosił się bowiem do szanownego ćpuna Siemki, niesfornego strażnika, u którego qest "Wyzimski..." rozpoczynamy. Gwoli wyjaśnienia należy zaznaczyć, iż człeczyna ten nie w ząb (po...
  5. C

    Po nitce do kłębka

    To nie jest rozwiązanie. W poradniku jest napisane to samo co w dzienniku, czyli w skrócie, g****. Też mam ten problem. Jeśli ktoś zna jakąś logiczną odpowiedź na to pytanie, będę wdzięczny.
  6. C

    Ciosy końcowe/Finishery

    A mógłbyś sprecyzować? To musiał nieźle wyglądać. Tymczasem mnie podoba się akcja z atakiem specjalnym w stylu grupowym stalowym (to nie finisher ale genialnie wygląda). Geralt wyjmuje też srebrny miecz i dwoma ciacha przeciwników. Świetnie to zrobili.
  7. C

    Petardy - ktora najlepsza ?

    Przeszedłem grę na średnim i ani razu nie użyłem petard. Może teraz na trudnym mi się przydadzą. Hmm/
  8. C

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    (!) Tym mnie zmasakrowałeś stary. Dobre. Ha ha ha.
  9. C

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Miecz z trzech żółtych meteorytów kosztuje 1600.
  10. C

    Runy i przekuwanie mieczy

    W sumie to trzeci żółty meteoryt trafił mi się już w epilogu (poziom średni) i jakoś nie chciało mi się przekuwać/ wykuwać broni, zwłaszcza że miałem już "Diabła". Ale... Jak kto woli.
  11. C

    Poziom końcowy

    Na średnim miałem 39 i coś z 50% do następnego. I jak w każdej grze została mi kasa. Tutaj coś około 12k.
  12. C

    Outra - domysły , rozważania

    Dokładnie. Czy ktoś z nas siedzi w skórze redów żeby był na 100% pewny tego lub tamtego? Nie. Przecież postać ta została najpewniej stworzona by podsycać ciekawość oraz wyobraźnie graczy w oczekiwaniu na dodatek/kolejną część gry. Do tego takie "niedopowiedziane zakończenie" zawsze zostaje w...
  13. C

    Miecze dostępne w grze

    OK. Wielkie dzięki za info. Co do Harvala - faktycznie miałem ten miecz, jednak go nie używałem i poszedł w odstawkę. Natomiast Diabła (^^) to mieć muszę, chociażby dla samej nazwy. ;)
  14. C

    Miecze dostępne w grze

    dobra, a gdzie można ten sprzęt znaleźć?
  15. C

    Miecze dostępne w grze

    Ja używam Ceremonialnego miecza z Deithwen - może ma - 30% do obrażeń ale za*******e wygląda. Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych broni w Wiedźminie. Są lepsze, ale po co mi one? Skoro tym mieczem chlastam wszystkich, a po dodaniu run mam i tak zapas obrażeń na wypasionych przeciwników. Do...
Top Bottom