Recent content by Czesteryo

+
  1. C

    Letho - Królobójca - dlaczego ?

    A nie dlatego, że Cycorz Nilfgardu obiecał odnowić szkołę Żmii ? Zależało mu na tym, Elfy i Loża nic do tego nie mają bo wykorzystał je do osiągnięcia właśnie tego celu :D. Brak domu, tylko w szkole czuł się dobrze, nawet gdy po oblężeniu z nim pogadasz, wspomina o chwilowym pobycie.
  2. C

    Wyspa Mgieł - problem

    Znaczy się jak płyniesz? Może cie zwiewa z mapy :D. Czy przypadkiem nie pokazuje się wtedy mapa i przenosi cie ciut do tyłu ? Normalnie zaznaczając misje wpierw każe ci wejść na lodź, następnie kieruje do punktu w którym wyskakuje komunikat, że pewne misje nie będą dostępne i czy jesteś pewien...
  3. C

    Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

    Oto moja skromna Wieśkowa kolekcja, plakat jest po przejściach i wielu operacjach plastycznych i trzyma się mimo upływu lat. Niech Wiedmolol bul będzie z wami na kolejne lata o/
  4. C

    Wiedźmin 3: świat

    Odwracanie uwagi od czego ? Lokacja KM polega właściwie na samej eksploracji zamku i terenu. Troszkę pozostaje mi niesmak po takiej małej pierdole. Jarałem się jak piec na konklawe, jak się dowiedziałem że w W3 ma być dostępna lokacja KM, troszkę się zawiodłem.
  5. C

    Wiedźmin 3: świat

    W porównaniu do terenu, zrobienie laboratorium czy zbrojowni, powinno być małym piwem.
  6. C

    Wiedźmin 3: świat

    Pozamykane Kaer Morhen Sprawa mnie nurtuje od premiery... Skoro teren naokoło twierdzy jest tak rozległy i rozbudowany, dlaczego sam zamek jest tak pozamykany ? w 1 części był dostęp do wnętrza zamku, nagle wszystko się zawaliło ;/ ? (piętro zamku, gdzie w W1 trzeba było sprzątać salamandry)...
Top Bottom