Recent content by Dawhemar

+
  1. D

    Aktualizacja 11.8 — lista zmian

    Przy tym tempie tych "zmian" niegrywalnych kart i przy sugerowaniu jak będzie wyglądać narzędzie w Gwentfinty dla społeczności (1 prowizji w dół czy w górę,1 siły w dół czy w górę ) to 1/3 niegrywalnych kart jak zostanie niegrywalna tak potem dalej będzie bo gracze przy pomocy tak badziewnego...
  2. D

    Aktualizacja 11.5 — lista zmian

    Z takimi prowizjami jak złożysz coś sensownego to propsuje.
  3. D

    Aktualizacja 11.5 — lista zmian

    Pochwalić muszę wyczekiwany NERF dla Nekker szturmu. Ale te zmiany Nilfgaardu są po prostu aż śmieszne. Enty sezon z rzędu gdzie co drugi mecz grać będziemy na to chore zniewolenie 6. No i zmiany KP to też żart. W takim tempie tych "zmian" to czarno widzę przyszłość tego Gwentfinty.
  4. D

    Aktualizacja 11.4 — lista zmian

    Być może u developerów występuje jakiś fetysz frakcji Nilfgardu że praktycznie tylko jest wzmacniany a nerfiony nie,tego nie wiemy. Ale pewne jest że częstotliwość trafiania na tą frakcje z nowym sezonem raczej się nie zmieni.
  5. D

    Aktualizacja 11.4 — lista zmian

    Gdzie ty widzisz NERF dla Królowej Kikimor bo ja tu widzę raczej BUFF ?
  6. D

    Aktualizacja 11.4 — lista zmian

    Nic dodać, nic ująć. W samo sedno.
  7. D

    Aktualizacja 11.4 — lista zmian

    Jak widzę brak zmian w NG, szczególnie nerfu dla Enslave i tym bardziej nerfu dla Nekker szturmu to czuję się jakby ktoś mnie robił w balona albo robił ze mnie idiotę. Jeszcze w nowych kartach BUFF dla toxic kolgrima to już wq kabaret jakiś jest. Jak kolega wyżej napisał jest to istny sabotaż gry.
  8. D

    Odkrywajcie nowe karty z zestawu Szpon i sztylet!

    Rykov tego Vodyanoi dla beki wrzucił, to bait KEKW
  9. D

    Aktualizacja 11.3 — lista zmian

    Brak jakiegokolwiek balansu frakcyjnego(2 miesiąc z rzędu ta sama nudna meta) za to BUFF dla toxic rębaczy,w zasadzie nasuwa mi się tylko jedna myśl że twórcy chyba mają w zamiarze zniechęcić pozostałych graczy Gwinta by odeszli przed końcem tego roku i firma nie musiała utrzymywać serwerów...
  10. D

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    O tak te dwa co dodałeś też są jakimś nie porozumieniem. Calveit- w następnej turze dobierz wszystkie goldy. Super zbalansowana karta.
  11. D

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Nie ma sensu się odnosić nawet do tych zmian bo one praktycznie poza Wojownikami SK nic nie zmieniają w mecie. Podam tu karty, które wymagają zmiany (nerfy), ponieważ wypaczają grę i potyczka przeciwko nim irytuje i odechciewa się bynajmniej mi odpalać gry. Vilgefortza Wieczne Zaćmienie...
  12. D

    Nie można zainstalować Dodatku Serca z Kamienia.

    Gra jest w wersji 1.12.1,już wiem na czym problem polega ale nie rozwiązuję to problemu bo drugi raz pobrałem plik ten 4,1 GB bo coś mi nie pasowało z tym że on waży 3 gb i dokładnie patrzyłem ile tym razem się pobrało i czy ktoś może mi odpowiedzieć czemu po 3,1 gb pobranie zakończyło się ??? 1...
  13. D

    Nie można zainstalować Dodatku Serca z Kamienia.

    Nie można zainstalować Dodatku Serca z Kamienia. Witam Jak w temacie mam owy problem, po zakupie z strony gog.com pobrałem pliki do instalacji dodatku,instalator prosi mnie o włożenie dysku więc wybieram folder gdzie mam pozostałe dwa pliki do instalacji ale instalator wyświetla komunikat że...
  14. D

    Gog Galaxy - nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

    Gog Galaxy - nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Właśnie pobrałem aktualizację 1.12.1 do wiedźmina 3 i coś gdy próbowałem ponownie wejść na Gog Galaxy wyświetlił się komunikat ,,GalaxyClient.exe- - Błąd systemu Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono...
  15. D

    Aktualizacja po kawałku.

    Niestety u mnie gdy zapauzuję aktulizowanie to po wyłączeniu klienta gog i włączeniu jeszcze raz aktualizacja nie pobiera się od tego momentu na którym skończyłem tylko od zera,prosiłbym o pomoc :(
Top Bottom