Jobs Support Register

Recent content by DajdekS

+
  1. D

Pytania do twórców GWINTA

Czy planujecie, aby rangi w formie graficznej były trochę bardziej atrakcyjne niż te aktualne? Dokładniej mam tu na myśli to, że w HC każda nowa ranga to po prostu pewien szary kształt z inną cyferką w środku, a w becie każda nowa ranga miała nowy element i kolor - od brązowych po złote na...
  2. D

Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

To jest to tak słabo widoczne i opisane w sumie też, że praktycznie niewidoczne. Od początku nawet nie zwróciłem na to uwagi i słyszałem już wiele głosów żeby dodać taką grafikę obok poziomu, ale z prestiżem.
  3. D

Gdzie? Bo nie chodzi mi o grzebanie w kontraktach - tylko jako formę graficzną w tym właśnie miejscu, obok rangi np.
  4. D

Pytania do twórców GWINTA

Kiedy i czy w ogóle na profilu graczy będzie możliwość podglądu poziomu prestiżu?
  5. D

This Game Version is no Longer Supported

https://www.playgwent.com/en/news/23699/maintenance-break-22-23-10-2018
  6. D

Prezentacja 37 minut rozgrywki z Wojny Krwi!

Właśnie jakiś czas po napisaniu tego postu odkryłem to i zdziwiłem się dokładnością tego tłumaczenia. Dla mnie nie był to problem, żeby oglądać film po angielsku, ale po prostu zdziwiłem się brakiem rodzimego języku. Tak czy siak dobrze wiedzieć na przyszłość i fajnie, że coś w tym kierunku się...
  7. D

Prezentacja 37 minut rozgrywki z Wojny Krwi!

Ktoś zapomniał o polskich napisach? :unsure: Co do Wojny Krwi, kupione przedpremierowo i teraz wystarczy tylko czekać do 23, oby ten czas oczekiwania zbytnio się nie dluzyl :D
  8. D

Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

Kończy się we wtorek o 12:00, a nie poniedziałek.
  9. D

Pozwolę sobie odpowiedzieć. 1. Wszystkie zostaną zmielone, a ich skrawki dodane do Twojego konta - tylko skrawki, bez pyłu. To samo do 2. i 3. 4. Złote - 800 skrawków, złote premium - 1600. 6. Zostają. 7. Wszystkie zostaną zmielone. 8. Zostają. 9. Zostają. Na przyszłość polecam prześledzić...
  10. D

Pierwsze spojrzenie na projekt Homecoming!

Czyli chcesz mi powiedzieć, że grając Emhyrem przeciwko Leszemu na naszym polu bitwy będzie siedział malutki ludzik, a po drugiej stronie ogromny do niego Leszy? Nie chodziło mi o rozmiar lorowo, a po prostu jako element estetyczny, który w takim rozwiązaniu jest według mnie zaburzony.
  11. D

Pierwsze spojrzenie na projekt Homecoming!

Jako iż głównie mamy po tym filmie do omówienia wygląd. Według mnie Ukryty jest do zmiany. Po pierwsze jest jakoś nieproporcjonalnie mały do Leszego, a po drugie w ogóle Ukrytego nie przypomina. Gdyby Burza i Luigi nie wspomnieli o nim wcześniej pomyliłbym go z pierwszym lepszym Wampirem.
  12. D

Pogadajmy!

Jakaś mózgownica może coś po tym wywnioskować. Zaczynając od tego, gdzie znajduje się postać stojąc przy aucie w stosunku do metro, albo o tym czym ta cała korporacja "?"arasaka?" nie będzie miała jakiegoś większego znaczenia jeśli chodzi o tło fabularne.
  13. D

Night City wita!

Właśnie napisy, a Redzi przyzwyczaili, bynajmniej mnie, że zawsze nawet w najmniejszych zwiastunach do Wiedźmina dodawali oddzielne wideo z polskim udźwiękowieniem. Niby nie jest, ale czy naprawdę w to wierzysz? W tych czasach gry AAA posiadające tylko jeden język to raczej coś niespotykanego.
  14. D

Night City wita!

Trochę słabo, że nie ma możliwości usłyszenia Polskiego dubbingu w akcji, ale trailer konkret! Czekamy :cool:
  15. D

MIECZE I PIEROGI

Zbugowałeś questa, bez cofnięcia zapisu gry raczej się nie obejdzie.