Recent content by Damac0n

+
  1. Damac0n

    Brak opcji "mods" w menu gry

    Zadziałało. Folder mods się pojawił. :) Stało się to po instalacji starej wersji nexusa i reinstalacji modów. Czyli trop z tą starą wersją okazał się właściwy. Wielkie dzięki za pomoc i z fartem! ;)
  2. Damac0n

    Brak opcji "mods" w menu gry

    Szczerze mówiąc problemy zaczęły się mniej więcej po instalacji najnowszej wersji Nexusa. Dziękuję Ci bardzo, pobawię się teraz z tym tematem trochę i dam znać czy coś to pomogło.
  3. Damac0n

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Po to żeby móc założyć temat z palącym mnie problemem, co już z resztą zrobiłem. Wolałem tak, niż pisząc post pod postem et cetera. Zadowolony?
  4. Damac0n

    Brak opcji "mods" w menu gry

    Nie ma problemu, i tak dziękuję za zainteresowanie tematem. ;) Windows 8, folder mods znajduje się w głównym katalogu gry, obok tychże folderów. Nazwy zaczynają się na mod. Szukam i kombinuje dalej, przecież to musi być na wyciągnięcie ręki rozwiązanie! edit: podejrzewałem, że coś jest nie...
  5. Damac0n

    Brak opcji "mods" w menu gry

    Próbowałem, efekt był ten sam. Instalowałem też poza folderem, tworzyłem nowe, cuda wianki. Nic nie pomogło. P.S. Grę odinstalowałem kiedy ten problem dostrzegłem. Po instalacji ponownej również nic się nie zmieniło chociaż zadbałem o wyczyszczenie folderów związanych z grą z jakichkolwiek...
  6. Damac0n

    Brak opcji "mods" w menu gry

    Witam serdecznie. Wiedźmolol za pierwszym podejściem modował mi się idealnie, nie miałem z niczym problemu. Po odinstalowaniu gry jednak mimo, że mody instalują się elegancko przez nexusa, a w folderze z grą mam folder mods wypchany zawartością, to w grze nie zmienia się absolutnie nic. Nawet...
  7. Damac0n

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Póki co nie mamy co myśleć. WIadomo, ze W4 będzie bo nie zabija się kury znoszącej złote jajka, a CDPR jako świetnie prosperująca firma dobrze o tym wie. Myślę, że równolegle prace nad W4 już trwają. Z tym, że jeszcze dużo wody w Wiśle uplynie zanim zobaczymy choćby zajawkę, trailer czy cokolwiek.
  8. Damac0n

    Wiedźminopodobni bohaterowie książek

    Za dzieciaka pamiętam taką postać. Drizzt do'urden Nie pamiętam z jakiej ksiązki, ale przypomina mi się wygląd. Wykapany Gerwant ;)
  9. Damac0n

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Musi być lepiej. Tym bardziej, że poprzeczka pierwowzoru umówmy się wysoko nie została zawieszona xd Netflix zazwyczaj nie wypuszcza złych seriali. Oby tak było i w tym przypadku.
  10. Damac0n

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Szanujemy Redów za scenariusze, ale nie we wszystkim dogonią genialnego, jakby nie patrzeć, pisarza ;) więc i posługiwanie się "macią" im tak nie wyszło jak, być może, zakładali. Chociaż IMO nie jest tak źle
  11. Damac0n

    Postacie z ktorych zrezygnowano

    Jakby mieli zaimplementować wszystkie postacie bo ludzie ich chcą to wyszłaby gra nie na 30h a na 300h przez co kosztowała by analogicznie więcej i zajęła analogicznie więcej czasu w etapie produkcji. Nadmiar też może zaszkodzić
  12. Damac0n

    Assassin's Creed

    A ja ciągle czekam na Assasyna w Japonii. Samurajoninjoassasyn może być kozak ;)
  13. Damac0n

    Seria Red Dead

    A słuchajcie podane były już jakieś informacje co do RDR na PC?
  14. Damac0n

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Zdecydowanie Żywiołak, soundtrack z Wikingów, Muzyka z Divinity Original SIn II jest też świetna
  15. Damac0n

    Seriale

    Na obecną chwilę Wikingowie kolejne odcinki piątego sezonu, bardzo polecam. Skellige to nie jest, ale i tak jest zaje ;)
Top Bottom