Recent content by Damianominosxd

+
  1. Damianominosxd

    DROGA KU ZAGŁADZIE BRAK TROFEUM.

    Witam Ukończyłem Grę na poziomie Krew Pot i łzy ale zmieniłem poziom na droga ku zagładzie licząc że wpadną mi 3 trofki za przejście gry na tych poziomach ale niestety dostałem tylko 2 trofea za przejście gry na krew pot i łzy i dowolnym poziomie droga ku zagładzie nie wpadła... czyli zmienienie...
  2. Damianominosxd

    Pełna Kolekcja Kart

    Witam... mam zadanie zebrać wszystkie karty do gwinta w grze a zdobyłem wszystkie jak mówi ta książka która pokazuje ile kart graczy zostało problem w tym że teraz mam pokazane że spotkano graczy 0 i Skellige 2 więc nie wiem czy są jacyś gracze których ominąłem i nie zdobyłem dwóch ostatnich...
  3. Damianominosxd

    Wiedźmin 3 Instalacja modyfikacji Steam

    Witam mam pobranego Czystego Wiedźmina Wersja Steam wersja gry 1.32 i w tym momencie nie wiem jak wgrać mody ręcznie Znaczy się Utworzyłem Folder Mods mods.... w Steam steamapps common the witcher 3 i tutaj utworzyłem Ten folder i wkleiłem tam mody Niestety... włączyłem grę i żadnych modyfikacje...
  4. Damianominosxd

    Cyberpunk wersja 1.22 Trofeum Bywalec nie wpadło

    Tylko wiesz Jeden punkt szybkiej podróży na Badlandach Mam widoczny drugiego już nie tam gdzie wcześniej mieli obóz i się przenieśli tego punktu mi nie pokazuje wcale jego tam nie ma w tej lokacji xd dodatkowo znalazłem kolejny punkt Opuszczony Parking Niedaleko Stadionu w Pacifice i drugi Punkt...
  5. Damianominosxd

    Cyberpunk wersja 1.22 Trofeum Bywalec nie wpadło

    Cześć Grałem ostatnio w Cybera i W każdej dzielnicy lokacji odkryłem wszystkie Punkty. szybkiej podróży dosłownie wszędzie wszystkie które są wymagane do zdobycia Osiągnięcia niestety pomimo tego że zwiedziłem całe night city... na 100% trofeum mi nie wpadło ktoś się orientuje o co może tu...
  6. Damianominosxd

    Cyberpunk 1.22 Trophy dont unlock after find all fast travel points

    I play on the console on version 1.22 I visited the whole map, I discovered all the points of fast travel, and yet I did not get the trophy, a regular, by this time, there are no points that I could discover unless I missed one, which made me not have the trophy I do not know what the problem...
  7. Damianominosxd

    PS4 Error powodujący Wyrzucanie z gry

    Witam. Wszystkich Posiadam cybera w wersji na PS4. posiadam konsolę w wersji Slim. Patcha zainstalowanego do cybera najnowszego 1.22 oprogramowanie konsoli też. najnowsze mam wgrane pomimo to podczas gry w pewnych momentach np kupowania przedmiotów obraz nie reaguje zacina i wychodzi ten Error...
  8. Damianominosxd

    Dostępna tylko gra Rankingowa brak Pojedynku

    Czy ktoś może mi powiedzieć czemu. w grze nie mogę grać zwykłej gry nie gry rankingowej ???? jedynie mam dostępny samouczek i Grę rankingową Pojedynku nie ma za nic.. ??? o co chodzi
  9. Damianominosxd

    Zadanie Władca Undvik

    Witam Gram ponownie w wieśka i jestem przy kończeniu tego zadania znalazłem Hjalmara ale etap zadania the lord of undvik dowiedz się co się stało z załogą Hjalmara po wejściu do jaskini z gigantem staje się zmieniony na czerwono czyli nie udane czy ktoś może powiedzieć co ominąłem jakiś ślad co...
  10. Damianominosxd

    Wiedźmin 3 Goty Edition

    To chyba jednak ten Steam bo Z GOGA Nie da się przenieść tej gry na Steam ;) to chyba będzie najodpowiedniejszy sposób więc Dzięki ;P wolałbym mieć ją na Steam niż GOG :p ale z kolei jak kupię wersję pudełkową to nie dodam jej do steam i osiągnięcia Tylko GOG Dylemat :D:) Chyba że GOG Connect...
  11. Damianominosxd

    Wiedźmin 3 Goty Edition

    MaRIB1 A jeśli kupię stąd to będę Miał W pudełku Kod bo napisane jest że Zawiera dostęp do wszystkich aktualizacji więc chyba dodali Kod do pudełka Prawda ...
  12. Damianominosxd

    Wiedźmin 3 Goty Edition

    Ale MaRIB1 Popatrz na ten temat w którym mówią że gra bez kodu nie da mi nic tylko podstawkę zero DLC Zero uaktualnień gry ?? https://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13884995
  13. Damianominosxd

    Wiedźmin 3 Goty Edition

    Witam Mam pytanie chciałbym pograć w wiedźmina 3 i czy jeśli kupię Edycję Goty to będę miał możliwość grania we wszystkie DLC plus Serca z kamienia i krew i wino czy potrzeba do tego Kodu do GOGA bo bez niego nie wejdzie żaden dodatek ??? czy bez kodu też się tak da ??? muszę posiadać KOD aby...
Top Bottom