Recent content by darnal

+
  1. D

    Wiedźmin 3: świat

    Jedyny człowiek, który znał się na rzeczy. ;(
  2. D

    Wiedźmin 3: świat

    Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć, czym zajmuje się teraz Jacek Brzeziński i czy uczestniczy w jakiś sposób przy produkcji W3?
  3. D

    Quiz historyczny

    Teraz ty
  4. D

    Quiz historyczny

    Nie. I nie. Może nie sprecyzowałem - wydarzenie zapoczątkowało, wzmożoną germanizację w Czechach oraz upadek życia kulturalnego i społecznego.
  5. D

    Quiz historyczny

    9 pkt - Polliver 6 pkt - Voryn Dagoth 4 pkt - AndrewXRW, Czarek3336 3 pkt - Darnal 2 pkt - Parachrist, loonyjoe, gibek1996, 1 pkt - Adevar, zi3lona, P ATROL, Booraz, Bury Brzetysław Wydarzenie, które znacząco zmieniło los Czech, podporządkowując je Cesarstwu Niemieckiemu.
  6. D

    Quiz historyczny

    Czyli co, mam? Bo nie liczyłem, szczerze tylko tak.
  7. D

    Quiz historyczny

    Z jedenasta będzie
  8. D

    Quiz historyczny

    Zdolności dowódcze, między innymi zorganizował armię, która nie potrzebowała kasy cesarskiej, lecz utrzymywała się z grabieży, i ta silna pozycja, popierany bowiem był przez swoich podkomendych, a także lud czeski, spowodowała iż stał się jednym z pretendetnów do korony czeskiej, co bardzo nie...
  9. D

    Quiz historyczny

    9 pkt - Polliver 6 pkt - Voryn Dagoth 4 pkt - AndrewXRW, Czarek3336 2 pkt - Parachrist, loonyjoe, gibek1996, Darnal 1 pkt - Adevar, zi3lona, P ATROL, Booraz, Mój konik - wojna trzydziestoletnia Jaka była przyczyna śmierci Albrechta Wallensteina? Czyli dlaczego zginął? ;)
  10. D

    Quiz historyczny

    Siciński w 1652 Chyba Władek
  11. D

    Quiz historyczny

    Czyli czekamy
  12. D

    Quiz historyczny

    Solidarność
  13. D

    Quiz historyczny

    Amsterdam? Joke ;;;)
  14. D

    Quiz historyczny

    Ciężkie ;)
  15. D

    Quiz historyczny

    Margaret Tatcher Jak wolno
Top Bottom