Recent content by darth_gem

+
  1. D

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Dobry wieczor, Chce tylko powiedziec, ze po tak dlugim czasie oczekiwania i po tak NIEPRAWDOPODOBNIE wysublimowanym procesie konfigurowania postaci (chyba jeszcze czegos takiego w zadnej grze nie bylo) prowadzenie rozgrywki w trybie FPS jest po prostu abominacja. To chyba juz nie te czasy...
  2. D

    Blad przy uruchamianiu gry

    ...co tez w koncu musialem uczynic i sie poprawilo. Dzieki! (co prawda, nadal nie rozumiem, dlaczemu tak sie stalo, no ale ja wielu rzeczy nie rozumiem...)
  3. D

    Blad przy uruchamianiu gry

    Blad przy uruchamianiu gry Hej, jak dotad moglem grac w W3 bez problemow. Posiadam wersje EK (zainstalowana niestety z GOGa, bo plyty dostarczone byly z bledem) ale nic to, gralem. Przestalem grac w listopadzie 2015 i 2 dni temu powrocilem do gry. Niestety, gra nie chce wczytac, ostatniego...
  4. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ok, dziex, czy to JEDYNY kod? Znaczy sie unikalny i wyjatkowy, referujacy do konkretnej EK? i potem wystarczy wpisac to w GOGu i sciagac?, that's it?
  5. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Drodzy Bracia i Siostry Kolekcjonerzy, prosze o pomoc: Otoz fizycznie nie poloze lap swych wszawych na grze conajmniej do konca lipca. EK jednak przybyla do domu mego. Skadinad wiem, ze istnieje opcja skorzystania z wersji GOG-owej. Innymi slowy, nie majac wersji fizycznej pod reka, moge ja...
  6. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    i forum widze zaczyna miec czkawke...przez wiekszosc strony "ciemnosc widze", a tracking code na DPD jak nie dzialal, tak nie dziala...:(
  7. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    loool :) ale gdyby naprawde TAKA dostali to by sie wsciekl.. poza tym, ee.. USA to bardzo purytanski kraj i raczej mi to na stara zepsuta Europe wyglada predzej :) Edit: z jakichs przyczyn moj post wskazuje, ze pojawil sie o 19:39, wassup? mamy 21:41. Czyzby forum jechalo na GMT? czy tam BST?
  8. D

    Data premiery - równi i równiejsi?

    hmm, wielokrotnie udawalo mi sie zamowic cos w "pre-orderze" czy to gre, czyt jakas plyte i owe produkta docieraly do mnie z jakis 1-2 dniowym opoznieniem. nie jest wazne SKAD i DOKAD te zamowienia byly realizowane. Zazwyczaj bylo tak, ze klienci korzystajcy ze sprzedazy sklepowej, czieszyli sie...
  9. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dostali, ale bez "pliczku" i tak nie zagraja :) O rany, czepiacie sie. Patience, my young padawans, you need PATIENCE.
  10. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    nie wiem co na to Kowalscy :) Lecz znow, zwroc uwage: "komponent". Nie CALOSC :)
  11. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Mysle, ze dorabiasz ideologie do tego. Nie kupowalbym EK tylko dla medialionika. EK to CALOSC, a nie poszczegolne elementy. Poza tym dostajesz to, za co zaplaciles. Byla o tym pelna informacja Nikt nie mowil, ze producent gry nie moze na niej zarabiac jak chce. So they do it.
  12. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Tru dat. ??????? tzn KTO gra? bo ja widzialem tylko recenzje a nie publiczny dostep. BS, i to duzy BS - to nie ma nic z wspolnego z Polska. Powinienies poczytac fora Ubsioftu po Unity aldbo Bioware-u po ME3 albo (wciaz i nadal) co ludzie pisza na forach SWTOR - jak to sa ZLE traktowani...
  13. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    LOL. Anyway, gdziekolwiek bym nie spojrzal, wszedzie widze, ze ceny gier konsolowych sa wyzsze niz PCtowych - a ze mieszkam w NL, to tym bardziej. No ale abstrahujac, ja i tak swoje EK dostane w lapska w ..lipcu :( Dobrze, ze w ogole, bo bylo nieprawdopodobnie blisko, zebym w ogole jej nie mial...
  14. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    a co zrobisz? Pudelkarze (znaczy wszelike masci konsole) /x-klockarze musieli dostac jaks ochlap, bo jak inaczej mozna tlumaczyc absurdalne drogie wersje tej samej gry na konsole? Maar jaa, EK powinna byc EK - tzn najbardzjej wypasiona i limitowana edycja ze wszystkich wersji. Ten numer z...
  15. D

    “GNIEW I STAL” - nowy, brutalny zwiastun Wiedźmina - jest już dostępny!

    ....ja tylko sobie tak powiem, ze Palpatine miewa lepsze blyskawice. Ten iskry z reki, pachna mi "unlimited powah" w wersji middle ages. Natomiast Ciri - mmm..sam smaczek, Jedi Shadow jak ta lala. Juz mi sie podoba! A teraz powazniej. Whatever. I tak wiemy, ze w gre grac bedziemy, bo jest...
Top Bottom