Recent content by dawid7117

+
  1. D

    Kartacze nie pojawiają się w ekwipunku.

    zuber1906, nie tylko on ma taki problem... http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24696-robienie-kartaczy/page__p__729524__fromsearch__1#entry729524
  2. D

    Galeria Nifriel

    Prace są niczego sobie, wręcz bardzo dobre :) Widzę, że cenisz sobie konstruktywną krytykę, ale ja niestety (może to i dobrze:P ) nie mam Ci nic do zarzucenia. :)
  3. D

    speedpainty w oczekiwaniu na dalsze losy Wieśka.

    Nada się Sawu97 :) A co do prac są świetne, tyle tylko, że Ves jak na mój gust ma troszeczkę przykrótkawe nóżki :p
  4. D

    VGA 2011 - Video Games Awards 2011

    Nie no, aż się płakać chce, jak się patrzy na tą listę nagród...
  5. D

    Robienie kartaczy

    Zacząłem od nowa grę i teraz wszystko dobrze działa. Myślę, że to jedyny skuteczny sposób na pozbycie się problemu i, że temat można zamknąć. :)
  6. D

    Robienie kartaczy

    Nic, niestety nic się nie pojawiło.
  7. D

    Robienie kartaczy

    Widzę, że niestety mój problem jak i kolegi nie zostanie rozwiązany :(
  8. D

    Robienie kartaczy

    niestety, żadna z odpowiedzi nie pomogła. Jak kupiłem sobie jednego kartacza to tak samo jak poprzednio nie ma go w ekwipunku. :(
  9. D

    Robienie kartaczy

    Robienie kartaczy Mam problem, ponieważ, kiedy zrobiłem kilka kartaczy, w ekwipunku ich nie ma :( Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  10. D

    Wiedźmin 2, problem z rozdawaniem talentów w wersji 2.0

    Dziękuję za odpowiedzi :) Tak, problem polegał na tym że w wcześniej grałem tylko na średnim, a teraz zacząłem grać na Dark Mode i nie wiedziałem, że trzeba w trybie medytacji :)
  11. D

    Wiedźmin 2, problem z rozdawaniem talentów w wersji 2.0

    Wiedźmin 2, problem z rozdawaniem talentów w wersji 2.0 Problem jest mianowicie taki: Odkąd pobrałem wersję 2.0 do Wiedźmina 2 nie mogę rozdawać punktów talentów. Klikam na ikonki umiejętności ale nic się nie dzieje. We wcześniejszych wersjach wszystko działało poprawnie i nigdy jeszcze się z...
Top Bottom