Recent content by DeckCard_Cain

+
  1. DeckCard_Cain

    GWINTFINITY i Rada ds. Balansu

    Jeszcze dycha.
  2. DeckCard_Cain

    Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

    Brawo Mya-Mon, gratulacje z powodu wygranej. Szkoda tylko, że była to wygrana na stypie. Twoja pasja i zaangażowanie w Gwinta zasługiwały na lepszą oprawę i wydźwięk. Co do pożegnalnego filmu z podziękowaniami od "content creatorów" i twórców - nie spodziewałem się czegoś takiego, aż ciężko o...
  3. DeckCard_Cain

    Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

    @luk757 możesz zacząć już zacząć oglądać restream u kungfoorabbit, ma włączone dropy. Choć nie wiem czy dasz radę - do rewersu potrzeba 8h. Ekran startowy gry jak i strona zostały tak ogarnięte, że nie ma na nich informacji o wydarzeniu zimowym (poza ikonką w samej grze). Tak samo w "Co...
  4. DeckCard_Cain

    Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

    Update: po przeczytaniu wpisu @Lexor rozegrałem grę z rewersem "Zimowy Raróg" i zaliczyło. Tak więc koniec g*wnoburzy. Oddając Cesarzowi co cesarskie: dzięki REDzi za fajny rewers na sam koniec Gwintusia.
  5. DeckCard_Cain

    Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

    Nie chce mi się zakładać nowego tematu, zresztą kto by o to dbał na martwym forum. Chcę wyrazić swoją dezaprobatę dotyczącą aktualnie trwającego Wydarzenia Zimowego (zapewne ostatniego eventu w Gwincie). Oprócz bibelotów do kupienia za "darmowy" zasób (szyszki do grindowania) dodali do gry...
  6. DeckCard_Cain

    Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

    Oby Mya-Mon wygrał, byłby to najmilszy realnie dostępny aspekt na zakończenie Gwinta.
  7. DeckCard_Cain

    Rozpoczął się Sezon Listopadowy!

    Pewnie co do ostatecznego kształtu systemu balansu przedstawią go na pseudo game-devie na Mastersach (znaczy się zakładam że takowy będzie, w mojej optyce wypadałoby żeby go zrobili). Co do zakładki "Co nowego" a w niej informacji o sezonie październikowym i wydarzeniu Saovine - kto by się tym...
  8. DeckCard_Cain

    Rozpoczął się Sezon Listopadowy!

    Słuszna uwaga @luk757 - sumaryczna mniejsza ilość zmian sprawi, że będzie mniejsze pole do skorygowania zmian, które jednak nie przypadły graczom do gustu (będzie dylemat - czy odkręcać błąd, czy też próbować zmian w kolejnych kartach), bo chcielibyśmy zobaczyć grywalną kartę X).
  9. DeckCard_Cain

    Rada balansu i próba powrotu do Gwinta (pożegnania się z nim?)

    REDzi niech się już odczepią (napisałbym ostrzej, też na "od", ale głupio po tylu latach aktywności dostać bana) od Gwinta, bo to co robią nie jest ani śmieszne, ani straszne, jest więcej niż żałosne. Mieli ponad rok na przemyślenie, opracowanie, testowanie i wdrożenie systemu. Efekt? Po...
  10. DeckCard_Cain

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    Dzięki @Lexor Przeoczyłem ramkę bądź tytuł, prawdę pisząc dokładnie nie pamiętam.
  11. DeckCard_Cain

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    Nie mam już jak sprawdzić w grze, co wchodziło w Zestaw podstarzałego katakana, więc nie zweryfikuję. U mnie w sklepie nie ma "Zaciekłego zestawu".
  12. DeckCard_Cain

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    U mnie zestaw z Katakanem powrócił po małej aktualizacji ~100mb. Zakupiony. Rębacze pomogli skompletować wszystkie bibelotowo-skinowe nowości, do końca eventu może uda się dokończyć drzewko (tak dla satysfakcji).
  13. DeckCard_Cain

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    Jeśli jutro nie wróci do sklepu zestaw z Katakanem, to zacznę się niepokoić - oczywiście nie zdążyłem go wykupić przed skasowaniem go w imię naprawiania rankingów.
  14. DeckCard_Cain

    Księga Nagród

    Bo Gwint to synonim smutku (a przynajmniej widok tego, co z niego pozostało). Masz RED Pointa na pocieszenie.
Top Bottom