Recent content by DegustoDelSol

+
  1. D

    Hotfix 1.22

    Nadal zawieszające się dźwięki, nadal policja pojawiająca się za plecami podczas oglądania za siebie, nadal beznadziejne spirty samochodów w oddali, które nigdy się nie pojawiają, nadal dziwne teleporty podczas używania drabiny, nadal widzą i strzelają do mnie przez ściany, a do tego kupa nowych...
  2. D

    Aktualizacja 1.2

    oglądałem GRY Online i widziałem, że można wiele na raz bo też sprawdzali, sam tego nie uzywałem, ale widzialem :) pewnie jakos z pupy trzeba wybrac
  3. D

    Aktualizacja 1.2

    I FOUGH THE LAW Jadać jako pasażer z detektywem, jestem obserwatorem rozjeżdżania NPC oraz dziwnych glitchy graficznych przy podjeżdżaniu pod pasy, co chwila auto tez staje w miejscu :( wiele naprawili i znowu więcej popsuli, ale nie to o co ludzie prosili, troche to nie tak miało być ze strony...
  4. D

    Hotfix 1.12

    Dodam od siebie, że Redzi musieli skasować swoje dane z ransomware i przywrócili BACKUP, więc nic nie zostało po ataku, oprocz niesmaku. Przerąbane to mają pracownicy, którzy muszą wymieniać dowody i aktualizować dane w bankach :( Tak sie zastanawiam, czy zobaczymy w lutym jeszcze jakiegoś...
  5. D

    Hotfix 1.12

    Każdy ma prawo się wypowiedzieć, lepiej usłyszeć trudna prawdę niż mydlić oczy jak CDP RED, że jest wszystko ok, NIE jest! Z durgiej strony odłożyłem gre przy patchu 1.06 bo już miałem dosyć i nie widze żeby się coś poprawiało...
  6. D

    #Shutterpunk2077 — Konkurs Trybu Foto Cyberpunka 2077

    CDP moglibyście wydłużyć czas, aż gra będzie grywalna, czekam cały czas aby pograć, ale się po prostu nie da po waszych "wspaniałych" patchach, potrzebujecie beta testerów? bo ewidentnie nie sprawdzacie, to jest przykre, że tyle ludzi wam zaufało swoimi pieniędzmi, pre-order w grudniu 2019...
  7. D

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    nowe drajwery od nVidii, moze cos pomoże
  8. D

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    Niestety ale muszę w końcu coś też napisać a nie czekać biernie, patche nie naprawił błędów!!! Misje nadal mogą się odpalić 2 na raz, przez co 2 na raz video rozmowy się odpalają. UI nadal się psuje i nakłada przyciski na siebie (X,C,V) Dźwięki się zawieszają. Celownik się zawiesza pomimo braku...
Top Bottom