Recent content by Dejred

+
  1. D

    Bindowanie klawiszy w "input.settings"

    Bindowanie klawiszy w "input.settings" Cześć, czy jest możliwość aby zamienić klawisz do przyspieszania cutscenek, potwierdzania w samouczkach itd? Obecnie jest to SPACJA, co mi przeszkadza. W głównym menu tego nie ma, ale może w pliku "input.settings"?
  2. D

    Świąteczny konkurs, można wygrać edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2!

    Świąteczny konkurs, można wygrać edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2! Witam, jeżeli łamie regulamin ,proszę o usunięcie tematu, lub przeniesienie. Trafiłem na sklep który organizuje konkurs w którym można wygrać Wiedźmina 2 w wersji kolekcjonerskiej i cyfrowej na gog.com. Chętnych do udziału...
  3. D

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Trzeba zainstalować W1 :).
  4. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Błędy o których piszecie, to są drobnostki które na pewno znikną w finalnej wersji. W2 jako sandbox? hmm może, choć to co było w W1 mi wystarcza, jest poczucie swobody, wielkiego świata, a nie biegamy po świecie jak w MMO, czy Gothic'u. Wydaję mi się, że 100% sandbox'owy świat psułby klimat, bo...
  5. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy w dwójce będzie ten smok z Alpha Version?, którego można podziwiać na tym filmie: http://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo
  6. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy w grze spotkamy Yenefer lub Neneke?Czy długość gry podlega dyskusji?Odwiedźimy stare lokacje, jak Wyzima, Kaer Moren, Odmęty?
  7. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Tekst napisał dla sensacji, a w komentarzach się wytłumaczył żeby nie wyjść na debila...
  8. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ciekawie napisane. Co do tego że Wiedźmin poszedł w kierunku konsolowym (czyt. niedzielnych graczy), niestety, ale takie czasy...ale to że najpierw wyjdzie na konsole, nie PC, rozwaliło mnie doszczętnie...:)
  9. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Michał Kiciński o Wiedźminie 2, wywiad na gamezilla.pl :).http://www.gamezilla.pl/content/michal-kicinski-o-wiedzminie-2
  10. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Nie wiem czemu czytam każdy artykuł czy news, skoro wszędzie to samo xD.
  11. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Wiem że to pytanie się już pojawiło, i że szybko się nie dowiemy ale pytam bardzo ogólnie. Wiem że do premiery wymagania mogą się zmienić, ale czy mogę liczyć na płynną grę na C2D 2400 2.8Ghz, GeForce 9800 GTX+ 512 MB, 4 GB RAM DDR2? :)
  12. D

    W2 - system walki i mechanika gry

    Walka wygląda ciekawie. Pomimo iż ufam RED-ą, w W1 machanie mieczem było ładniejsze. W 2 widzimy z trzy ciosy, takie ciach ciach, jak w innych RPG (np. Gothic), w jedynce wywijanie mieczem wyglądało bardzo efektownie - ciosy, piruety, miecz świetnie szatkował powietrze. Tu to jest mniej...
  13. D

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Może być. Wcześniej płakałem że ma kitkę, a teraz już sie przyzwyczajam. Po obejżeniu tych filmików, ciężko mi sobie wyobraźić Geralta z bujnymi lokami...:P
  14. D

    Specjalna premia w Wiedźmin: Versus

    A trzeba to premium jakoś aktywować? i resztę.....
  15. D

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Fajnie tylko 20zł, raczej bym kupił :)
Top Bottom