Recent content by dexter2

+
  1. D

    Patch 1.07 coming soon to all platforms!

    I hope Geralt will move exactly where camera is pointing (like in W and W2). Now he is following with a delay which causes bumping into things.
  2. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    A co to ma do rzeczy? Co to znaczy 'nie ma na to czasu'? Jak nie ma to niech sobie zatrudni pomocnika do sprzętu. Pracuje na kompach, pokazuje gry i wystarczy - powinien mieć dobry sprzęt. Jak sobie z ciekawości przeleciałem jego lets playa wieśka, to nie mogłem wręcz tego oglądać. Porównywalne...
  3. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    ^^ Z tego co kojarzę za 50mln viewsów można sobie kupić nawet nowy samochód. Koleś wyciąga na tych swoich filmików takie kwoty w tydzień. A nie stać go na kompa za 6 tysięcy...
  4. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Wiem. Ale to jest inna kwestia. Hype masy na konkretną grę przed premierą a podejście do developera przez recenzentów to trochę inne kwestie, ale oczywiście powiązane. Btw - po 30 minutach trailer Fallouta 4 ma więcej lajków, niż SoD. Takie są realia.
  5. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Gdyby Wiedźmin 2 miał lepszy tutorial, był dłuższy, miał mniej ograniczeń technicznych i bardziej przystępną fabułę dla osób, które nie znają serii, to kto wie. Tak to niestety - Skyrim jest bardzo solidną grą, która po prostu daje olbrzymie możliwości, przez co jest dostępna dla o wiele...
  6. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Nieźle, ale Skyrim ma 125 770 ;) I tak, wiem, W3 ledwo wyszedł... Ciekawe, że nie mogę znaleźć DA:I. Nie ma na tej platformie?
  7. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Oj, chyba wielu z Was nie miało starszego rodzeństwa i nie gapiło się za dzieciaka jak gra w różne gry ;)
  8. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Weszlibyśmy na forum Rockstara, i przeczytałbym dokładnie odwrotne opinie ;) Seria GTA jest genialna, kompletnie zrewolucjonizowała rynek. Praktycznie każdy gracz wielbi albo bardzo lubi chociaż jedną z części tej serii a to jest nie lada osiągnięcie. Dlatego byłbym daleki od tego typu ocen...
  9. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Nie ma lepszego recenzenta na YouTube. Łącznie z Polskim YouTubem. Niewiele osób sobie pewnie z tego zdaje sprawę, ale żeby sprawiedliwie oceniać każdą grę, to jest naprawdę ciężka sztuka. Ja np kochałem Warcrafta 3, ale Starcraft to już w ogóle nie moje klimaty, i co miałbym po nim pojechać...
  10. D

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Po pierwsze uspokuj się. Po drugie Gamespot dał 10/10 PS4, nie PC.
  11. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Mylisz przyczyny ze skutkami. Jak do tej pory nie grzebali się za bardzo z konsolami i właśnie dlatego finansowo nie jest tak, jakby sobie tego wymarzyli. A przecież z PC i tak wycisnęli 7 soki tworząc dwie świetne gry (+ porcik na X360). CP będzie kolejną grą. Będzie na tym samym silniku...
  12. D

    I must know...

    Yeah, I expect that most people in US and GB thinks horse was named after this: ;d
  13. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Na myśl przychodzi jedynie bieda umysłowa. Jak ja nienawidzę skrajnych opcji polityczno-społecznych i ichnich idei, które walą ludziom na mózg. Żałosne. PS - specjalnie sprawdziłem recenzje na tej stronie DA:I znając o grze pewne fakty. Ocena? 9,5. Nuff said. Szmatławiec.
  14. D

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Ukryta wiadomość z trailera:
  15. D

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Oceny użytkowników na metacritic to faktycznie farsa i hiperbola. Ale ma w sobie ziarno prawdy - można łatwo ocenić, jaka gra była/jest zabugowana.
Top Bottom