Recent content by deymos.999

+
  1. D

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    To i ja dorzucę swoje 3 grosze z pozycji osoby, która na grę wyczekiwała z ogromnymi nadziejami, oczekiwaniami i z niepokojem obserwowała kolejne materiały graficzne oraz doniesienia odnośnie rozwiązań gameplayowych. Zachwyt i mega hype nakręciły u mnie trailery od beginning przez vgx a na sod...
  2. D

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Mi poza ww. w oczy rzucił się tytuł jednej z książek: "Co z tą Temerią?", który zapewne nawiązuje do popularnego swego czasu programu publicystycznego (i książki);)
  3. D

    “Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

    Moim zdaniem zwiastun słaby - brak dialogów, senny montaż, a "współczesna" muzyka w ogóle mi do Wiedźmina nie pasuje, niszczy klimat. W ogóle liczyłem bardzo na taki prawdziwy, "filmowy" zwiastun a'la VGX albo SOD - zmontowany "zwiastunowo";)
  4. D

    Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

    Zwiastun rewelacyjny. Imo spokojnie przebija intro do Zabójców Królów, które uważam za rewelacyjny. Od klimatu gęsto, bardzo "filmowo", po prostu perfekcja. Świetny montaż, efekty, muzyka... DUŻO lepszy niż intro. W ogóle aż chciałoby się zobaczyć pełnometrażową animację na takim poziomie...
  5. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    NIestety:( Toshiba Satellite L50-A-19N. Co zresztą widać po mobilnym oznaczeniu procka i karty. Generalnie wszystkie nowe gry śmigają... A mi zależy tylko, aby w W3 grać, jakie ustawienia to rzecz drugorzędna;)
  6. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    A ja forumową brać pozwolę sobie zapytać o rad, ponieważ jestem raczej laikiem w dziedzinie sprzętu, a testy benchamrkowe nie wydają mi się oczywiste. Mianowicie - czy gra pójdzie na takiej konfiguracji: Intel Core i7 4700MQ CPU @ 2,4GHz 4 rdzenie 8 GB RAM DDR3 800Mhz NVIDIA GeForce GT740 M ...
  7. D

    Wiedźmin 3: postacie

    Podejrzewam, że W3, jako ostatnia część uniwersum z Geraltem w roli głównej zakończy się jego śmiercią. Mi przychodzi do głowy myśl, że skoki w czasie Ciri w jakiś sposób zaburzają kontinnum czasowe, i gra zakończy się śmiercią Geralta, być może w taki sam sposób jak w sadze - w sensie...
  8. D

    Wiedźmin 3: świat

    Wiesz, dla mnie gry komputerowe, przy całym szacunku dla ich rozwoju i wpływu na rzesze ludzi (w tym na mnie) nie urosły jeszcze do rangi gałęzi nauki, by tworzyć i trzymać się definicji. Nie cytujesz, acz czuję, że pijesz po części do mojej wypowiedzi, więc się odniosę i wszem i wobec oświadczę...
  9. D

    W świetle reflektorów #1 - Miles Tost - Level Designer

    Solan7 Ja tego info nie kojarzę, ale byłoby fantastycznie. Jeszcze kilka takich (oczywiście rzeczywiście obecnych w grze) ficzerów i rzeczywiście może być to duży krok naprzód w dziedzinie "realistycznych" gier. Jednak ja dla odmiany chętnie zobaczyłbym jakieś miejsce, gdzie wszystko...
  10. D

    Wiedźmin 3: świat

    Jakkolwiek również jeśli coś piszę, to zwykle pod prąd, nie trafia do mnie zupełnie ta argumentacja i nie odnajduję w niej logiki. A może jej tu nie ma, jest natomiast "kwestia gustu". Dla mnie też powinny być zamknięte. Ale gwoli realizmu nie powinny być ścianami. Powinny się dać otworzyć...
  11. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Wszystko ok, jeżeli jest to sklep "producenta" - każda broń kiedyś była nowa;)
  12. D

    W świetle reflektorów #1 - Miles Tost - Level Designer

    Materiał może nie nakręca hajpu, ale daje zdecydowanie daje nadzieję, iż gra nie będzie jednak marketingową wydmuszką - z całego wywiadu przebija się nie tylko pasja, ale przede wszystkim jasna wizja tego, co Redzi chcieli stworzyć (przynajmniej Ci od projektowania poziomów;)) - to dobrze...
  13. D

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Ant15tarrr, sebogothic - tym gorzej:p Dla silnika i devów - bo ciężko mi zrozumieć, dlaczego broda zmienia kolory i jak widać Redom też ciężko - premiera tuż-tuż i takie bugi w gameplayach budzą moje obawy. Dla budowy świata, bo jeżeli to prawda i nie jest to ta wioska to jest łudząco...
  14. D

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Robisz wrr z powodu czarnej brody Geralta czy na wspomnienie tej samej wioski z vgx? :p Bieda tej lokacji niestety wylewa się z ekranu, w dodatku dla mnie w całej grafice brakuje... jakiegoś filtra, blura, bo ja wiem? (nie wierzę, że to napisałem). Generalnie wszystkie obekty (w tym Geralt) nie...
  15. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    I na każdym ze screenów smutne, pojedyncze, copy/paste kępki trawy powodują mój niepowstrzymany szloch. Pisałem to już, ale napiszę jeszcze raz - wygląda STRASZNIE. Naprawdę, ale ciężko mi skojarzyć grę, w której wyglądało to tak źle i psuło odbiór całości jak ta roślinność w W3. Jedynie na...
Top Bottom