Recent content by Dezerow

+
  1. Dezerow

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    U mnie wszystko już przeniesione, śmiga miodnie, props i życzę reszcie jak najszybszego dołączenia do grona aktywnych graczy. :howdy:
  2. Dezerow

    Seriale

    Jak już tam wspominaliście o Amazonie, to co sądzicie o serialu The Boys? Mi mega siadł, coś innego niż bajki dla dzieci o superbohaterach no i warto dodać, że budowa postaci wymiata!
  3. Dezerow

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Dobre wyniki marketingowe = możliwość nowej gry. Jak kiedyś zrobią kolejnego Kotora, to będę w niebie. PS. Niedługo zobaczymy wszechpotężną "nie potrzebuje doświadczenia i treningu" Mary Sue, znaczy Rey, która miażdży robaka imperatora, który zmarnował całe życie zwiększając swoją potęgę i...
  4. Dezerow

    Hellblade: Senua's Sacrifice

    Generalnie giera kosmos, polecam każdemu, obowiązkowo na słuchawkach, mamy wtedy szepty raz z lewej, raz z prawej, jakbyśmy mieli tą samą przypadłość, co główna bohaterka. Ciekawe co wymyślą na drugą część, po trailerach widać że Senua, wróci do ludzi, możemy się więc spodziewać oddziaływania...
  5. Dezerow

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Czy po zgłoszeniu konta, powinno się dostać jakąkolwiek wiadomość na maila, iż przeniesienie konta pozostało rozpoczęte? Czy wszystko się kończy po wpisaniu danych i mamy czekać? Coś koślawo mi to wygląda, jestem fanem potwierdzeń :p
Top Bottom