Recent content by dfeekt

+
  1. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No nie jestem pewien. Pudzian debiutował w MMA w grudniu 2009, kiedy do premiery W2 było jeszcze dobre 1,5 roku.
  2. dfeekt

    Skalowanie REDEngine w 2017 roku

    Albo trailer nie był dopracowany na czas konferencji MS, albo, co by było logiczne, wersja pokazana na konferencji MS była klejona na buildzie z Xboxa.
  3. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    W oryginale jest: 1) Style over Substance 2) Attitude is Everything 3) Live on the Edge
  4. dfeekt

    Koszulki CP 77

    Tak, z tym, że ta informacja jest dość oczywista. A mi, jako fanowi marki, zależy na tym konkretnym wzorze, który Wy nosicie - oczywiście bez napisu "TEAM" z tyłu. Pozwolę sobie prze formułować pytanie: Czy CDP(R) planuje w ramach promocji produktu uruchomić sprzedaż koszulek z logotypem...
  5. dfeekt

    3 klasy z dostępnych 9 ?

    A co z rolami z dodatków? No dobra, czepiam się :P. Ale masz rację. Rola to tak naprawdę jedna umiejętność specjalna pozwalająca na robienie (zwykle) bardzo konkretnej rzeczy. Reszta należy do gracza. Z resztą, my się nie patyczkowaliśmy z rolami i na potrzeby sesji modyfikowaliśmy te które już...
  6. dfeekt

    3 klasy z dostępnych 9 ?

    Jeśli masz jakieś sensowne pomysły na spójne zaimplementowanie w mechanikę gry Rockmana, czy Reportera (tak żeby nie trzeba było robić de facto nowej gry i czekać na premierę następne 5 lat) to pisz! Z chęcią poczytam.
  7. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jest polski podręcznik CP2020. Tam jest różnie,np brain dance nie przetłumaczył, co mi się nawet podobało. Cybergear to były cyberwszczepy a cyberdeck był cyberdekiem. Polecam poczytać. Ktoś znajomy może gdzieś ma albo skanów po sieci poszukać.
  8. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Właśnie, apropos cool, cz też, jak to w polskim CP2020 pisali, opanowania... Wydaje mi się, że mamy tu pewne zamieszanie, bo ludzie którzy widzieli demo chyba przedstawiają sprzeczne wersje. Wiadomo na pewno, że w obecnej wersji CP2077 straty wyglądają inaczej niż w 2020. Nie ma empatii i...
  9. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Rozumiem twój punkt widzenia. Ale fakt, że nie wszyscy używają liter jako ksywek można łatwo wytłumaczyć... ilością liter w alfabecie. I nie wypieram się faktu, że jednym z powodów takiej decyzji było rozwiązanie problemu z dialog ami audio. Próbuję tylko wskazać, że taka decyzja ma sens w...
  10. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Odhumanizowane... Aż się chce powiedzieć, cyberpunkowe. W świecie w którym człowiek świadomie usuwa sobie zdrową kończynę żeby zastąpić ją kawałkiem metalu modnej marki, w modnym kolorze, najlepiej z wbudowaną zapalniczką, albo ostrzem do obcinania kończyn innym. Rzeczywiście. Zdehumanizowana...
  11. dfeekt

    ANKIETA Jakie mechaniki chcielibyście zobaczyć w grze?

    Nie ma co przejmować się latającym damage'm bo to pewnie będzie można wyłączyć. A w kwestii ograniczenia ekwipunku i amunicji wierzę w rozsądek developerów. Pewnie trzeba będzie wymyślić (albo już wymyślono) sensowny kompromis.
  12. dfeekt

    Koszulki CP 77

    Podpinam się pod temat. Poza jest wszystkim. Wielkie TAK dla merch'u przed premierą.
  13. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wątpię, i mam nadzieję, że nie będą się spieszyć. Zresztą, gdyby tak było, to nie byłoby takiej ogromnej konspiry z tą demonstracją. A gra swoje i tak zarobi. Ja obstawiam zimę 2019 albo wiosnę 2020.
  14. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    "Couple years" oznacza dosłownie parę lat, czyli koło dwóch, jakby nie patrzeć. Myślę, że w grudniu zobaczymy gameplay, jeśli nie od REDów to od tych, którzy robili bootlegi na E3.
  15. dfeekt

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    W CP2020 mechanika człowieczeństwa jest dość prosta: EMP i człowieczeństwo są powiązane (1 EMP = 10 pkt. czł). Każda modyfikacja zabiera pewną ilość punktów człowieczeństwa. W miarę jak spadają, spada też empatia, co ogranicza nam możliwości związane z perswazją, umiejętnością kłamania czy...
Top Bottom