Recent content by Diabayev

+
  1. D

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Galaxy przy patchowaniu wymienia także dodatki na wersje aktualne.
  2. D

    Czekając na Godha i Dotha

    Miałem to samo, ale wczytałem najbliższy zapis i mi zaliczyło bez dalszych problemów.
  3. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Nie mam pojęcia, czy to jest akurat dobry temat, ale znalazłem pewną nieścisłość w datach. Mianowicie akcja gry toczy się w 1272, a tu jak widać podano 1290.
  4. D

    Brakujące 3 karty do gwinta. Problem.

    Jak przechodziłem grę pierwszy raz to też je ominąłem i wygrać się ich znikąd indziej nie dało. Możesz się spróbować poratować modem, choć tu nie jestem pewien czy zadziała na karty które są przypisane do odpowiednich postaci.
  5. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Już była. Quest "Wieża znikąd".
  6. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Z ekwipunku wynika, że są wciąż 2 miejsca szybkiego dostępu na petardy, a nie 4. To zostało bez zmian. Tylko w "kole wyboru" zredukowali miejsce, by to schludniej wyglądało. W materiale Gophera widać, że bełty kuszy w "kole" można zmieniać , a petardy i miejsca użytkowe (pochodnia, kaganek...
  7. D

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Z wyglądu to set żmii wydaje się najbardziej kompletny i nie wiadomo co, by tam ulepszać więc na tej podstawie ciężko stwierdzić. Z kolei z tego co słyszałem, ci, co ogrywali dodatek grali na zapisie przygotowanym przez Redów, więc, mógł być to np. wygenerowany stan gry, (coś jak przy SzK jeśli...
  8. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Myślałem , że to będzie jakoś bardziej zawiłe, albo zrobione tylko i wyłącznie na NG+. Punktów trochę luzem mam, a w NG+ co prawda nie grałem, ale ułożyłem sobie taki build z szermierki i alchemii, że mi ich pozostawało także źle być nie powinno.
  9. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Gamespot napisał post na podstawie tego co GRYOnline opublikowały na swojej stronie więc nie ma co się tym sugerować.
  10. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Bez sensu byłoby dodawanie ulepszenia tylko i wyłącznie do jednej zbroi. 2 pozostałe sety z podstawki też pewnie dostaną, wilk pewnie też. Jedynie żmii może nie dostać przez swój wysoki poziom, no ale zobaczymy jak DLC wyjdzie.
  11. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Na pewno podkładał komuś głos w dodatku, przecież nie wzięliby go tylko i wyłącznie do śmiesznego filmiku o Płotce, chociaż może jednak...:thinking:
  12. D

    Wiedźmińskie Tajemnice : Wyposażenie dla konia .

    Coś źle przeczytałem zatem. A co rynsztunku dla konia wiedźmińskiego, to jest nie potrzebny, bo wiedźmini nie walczyli z potworami z konia grzbietu. Rynsztunek dla wierzchowców który jest w grze w zupełności wystarcza.
  13. D

    Wiedźmińskie Tajemnice : Wyposażenie dla konia .

    Przecież istnieją zadania z poszukiwaniem rynsztunków wiedźmińskich. 5 szkół tyleż samo rynsztunków z 3-stopniową możliwością ulepszania każdego z nich oprócz żmijowego, a mapy z lokalizacjami poszczególnych elementów są sprzedawane przez odpowiednich kowali i zbrojmistrzów.
  14. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Cyklop, z wiadrem na głowie i pawimi piórami, pewnie lubił błędnych rycerzy.
Top Bottom