Recent content by domino97

+
  1. D

    Wrażenia z rozgrywki (serwery muszą zginąć)

    Czuję, że to nie o to chodzi. To deck królestw północy był bardzo słaby. Nie było ani jednego czystego nieba. Jak ktoś położył mróz to ten mróz był do końca rundy. A mrozów w decku potworów nie brakowało. Właściwie to nie było żadnych inny kart pogodowych oprócz mrozu. Był też bardzo nastawiony...
  2. D

    SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

    To dlatego tak często wygrywałem przed czasem... Też mieliście spadek wydajności w podglądzie? I przy pasowaniu trzeba czekać na animację tego kółka, żeby móc położyć kartę przez co bardzo często włączał mi się podgląd... To tyle + te wyżej wymienione błędy (oprócz crashów).
  3. D

    Pytania do twórców

    Dagon był już gdzieś pokazany jako dowódca :)
  4. D

    Pytania do twórców

    Ja bym nie wytrzymał na angielskim dubbingu. O ile w przypadku wielu gier angielski dubbing jest dużo lepszy jakościowo to tutaj psuje klimat. Dodatkowo Geralt mówi jakby miał chrypę. Co do przekleństw to może dlatego, że nasz język jest dużo bardziej różnorodny pod tym względem ? Albo co chyba...
  5. D

    Pytania do twórców

    Więc nie będzie też Biednej Pierdolonej Piechoty :( Multi jak multi ale ciekaw jestem ja to załatwią w singlu. Świat wiedźmina bez przekleństw ? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
  6. D

    Gwint - Dyskusja o artykułach i mediach

    @Gorfaster A skąd wiesz, że kampania będzie za darmo ? Chyba najsensowniejszym posunięciem biorąc pod uwagę jak ambitna ma ona być byłoby zrobić ją płatną. I byłoby to całkowicie w porządku moim zdaniem :)
  7. D

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

    Przecież można sprzedać kampanię w pudełku z jakimś dodatkiem którego nie da się sprzedać w wersji cyfrowej. Na przykład z papierową wersją talii skellige ale z wyglądem i zasadami z W3 :D
  8. D

    Pytania do twórców

    Gorfaster Odpowiem za REDów XD Wziąłeś to z gameplaya z E3 prawda ? Nie to jest zupełnie inna gra, w lewym dolnym rogu masz tytuł. Ja znając rozmach REDów i wiedząc, że mają zamiar zrobić cutscenki i voice acting liczę na mapę 3d z widokiem izometrycznym i śliczną rysunkową/komiksową grafikę :)...
  9. D

    [TYLKO LINKI] GWINT w mediach

    Wywiad z Mateuszem Tomaszkiewiczem dotyczący singla: http://www.idigitaltimes.com/gwent-single-player-story-will-have-choices-consequences-540595
  10. D

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

    Nie wiemy ale to byłby świetny pomysł :) Saskia i Iorweth mogliby być liderami scoia'tael. Gameplay z Triss: https://www.twitch.tv/xbox/v/72427021 Trzeba przewinąć do ok 2 godziny. I przy okazji ciekawy wywiad dotyczący singla ale po angielsku...
  11. D

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

    A ja się zastanawiam czy tury będą na czas ? To chyba będzie niestety konieczność, bo co będzie jak przeciwnik sobie po prostu gdzieś pójdzie ? Przecież nie będziemy czekać w nieskończoność a opuszczenie rozgrywki będzie pewnie powodować porażkę. Ehh... skutki uboczne multi :( No chyba, że gra...
  12. D

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

    Osobiście nienawidzę F2P ale niestety prawda jest taka, że to mus aby ściągnąć jak największą ilość graczy. Właśnie multi będzie ciekawe. Zupełnie inaczej gra się przeciwko człowiekowi. W W3 po pewnym czasie grało się strasznie schematycznie jednak człowiek potrafi działać nieprzewidywalnie...
  13. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    maritimus Musisz wykonać zlecenie łaciate kłopoty.
  14. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie musisz chyba ściągać z gog.com. Wystarczy że zaznaczysz w gog galaxy i ściągniesz te 9,7 gb. Będę wiedział jak się ściągnie. Mi zostały jeszcze 4gb.
  15. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Paczka na gog Galaxy jest o ponad 2,5gb większa niż ta na gog.com. Pewnie musicie poczekać na jakiś dodatkowy plik, żeby był dubbing,,,
Top Bottom