Recent content by don_chichot

+
  1. D

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Hm, to może jednak wrzucić sboxa, żeby było choć jedno spokojne miejsce do spokojnego pogadania?
  2. D

    Zapowiedzi, recenzje

    Gerhard, the Braveheart.
  3. D

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Może się przymierzają, żeby kiedyś puścić zamiast Teleranka?
  4. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    Może odrobinę. Ale jakby coś takiego faktycznie pojawiło się w grze, nie miałbym nic przeciwko.
  5. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    Nie, dobra muzyka, to obowiązek. Kolejny przykład: idzie sobie Geralt przez Wyzimę i spotyka np. panią lżejszych obyczajów, której concept arty już widzieliśmy, a w tle: Jej piękne czarne oczyŚnią się czarne oczyIch nie przeoczyszWiem że nieJej piękne czarne oczyWidzę czarne oczyTo za mną...
  6. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    Jeszcze jeden pomysł: Geralt w trakcie swoich podróży spotyka 4 rycerzy noszących pełne płytowe zbroje, którym towarzyszy rudy(!) giermek i np. na postronku wilkołak. A w tle słyszymy:Deszcze niespokojnepotargały sad,a my na tej wojnieładnych parę lat.Do domu wrócimy,w piecu napalimy,nakarmimy...
  7. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    Zgadzam się z Tobą - zaprezentowana do tej pory muzyka jest bardzo obiecująca.
  8. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    arczi: czytaj ze zrozumieniem. Napisałem wcześniej: "Otóż pomyślałem, żeby do polskiej wersji zaimplementować odpowiednio wystylizowane i zaaranżowane melodie naszych rodzimych hitów". Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że poza naszym krajem takie smaczki zupełnie nie zostaną zrozumiane. Że o...
  9. D

    Zmiany na forum

    Ale ja nie mówię nic złego o layoucie, bo ten jest znakomity. Chodziło mi właśnie o układ samego forum.
  10. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    Eddie: pfff! Widzę, że muszę zmienić sygnaturkę... A na poważnie - zdaję sobie sprawę, że to może być trudne lub niewykonalne. Ot, taki 'długołykendowy' pomysł. EDIT: jeszcze jeden pomysł.Wiedźmin uciekaj..., ekhem, znaczy się, wycofujący się na z góry upatrzone pozycje przed jakimś wrednym...
  11. D

    Zmiany na forum

    True, true. IMO już trochę jest nieczytelne, ale to może jeszcze ja się nie przyzwyczaiłem. Natomiast wg mnie bardzo czytelnie ułożone jest forum Gamelog.pl (żeby nie było wątpliwości - to nie reklama, tylko przykład! ).I dodatkowo avatarki 100x100 px.I bedzie git. EDIT: a może by tak dodać...
  12. D

    Muzyka i dźwięki w grze

    Myślałem o założeniu nowego tematu, ale w tym też będzie pasowało. Tak sobie siedziałem i przyszedł mi do głowy pomysł, choć nie wiem, czy w będzie do zrealizowania finansowo i czy w ogóle będzie pasował do gry (może jako np. bonus podczas jej kolejnego przechodzenia?). Otóż pomyślałem, żeby...
  13. D

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    NIe do d..., tylko do rzyci, jakby to AS napisał. P.S. Witam na Forum.
Top Bottom