Recent content by donjoana

+
  1. D

    Konkurs Cosplayowy - ogłoszenie zwycięzców!

    Wg mnie Pani Lasu powinna sie znalezc w pierwszej trojce, jest powalajaca. Eredin tez mega.
  2. D

    Poradniki Cosplayowe - Yennefer

    okropna :o
  3. D

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Bardzo bym chciała żeby Liv zagrała w filmie Wiedźmin jeżeli miałby takowy kiedyś powstać, ale z pewnością nie jako Yen. Jest jakaś zbyt ociężała na nią i kompletnie nie ta budowa ciała. Ogólnie nie mam pomysłu co do aktorki mogącej zagrać Yen, może Marion Cotillard (chociaż też nie do...
  4. D

    Poradniki Cosplayowe - Ciri

    Dokładnie, dość mało czasu zostało, więc prosiłabym o wrzucanie po kilka postaci jednocześnie, bo przygotowanie stroju zajmuje mnóstwo czasu. Chciałabym zobaczyć już inne panie (poza Triss i Yen).
  5. D

    Poradniki Cosplayowe - Ciri

    Fajna Ciri, tylko ten makijaż oczu mi się nie podoba. Chętnie bym też zobaczyła jakieś inne postacie kobiece (poza Triss i Yen).
  6. D

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Marzy mi się Ralph Fiennes jako Regis. Mikkelsena lubię, ale jego usta (w szczególności) jakoś nie pasują mi do Geralta. Plus jego akcent...Mam wrażenie, że sepleni. Ogólnie jest mi ciężko dopasować aktorów do postaci z Wiedźmina (chyba po prostu brak wyobraźni). Może Sean Bean na...
  7. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    oj tak osty do filmów Tarantino są mistrzostwem, jak bardzo chciałabym żeby to właśnie on zajął się muzyką do W3 ; ) on bardzo lubi eksperymentować i za to go uwielbiam, jego umysł tworzy nad wyraz wybuchowe mieszanki muzyczne. adventus Mi to 'kombinowanie' bardzo odpowiada : ) Co do Django...
  8. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    No mi się ten utwór w ogóle nie nudzi : ) Chociaż fakt, wszędzie go pełno. Mi tam pasuje : ) Jest jeszcze parę utworów, które wg mnie pasowałyby do W3, to: The Secret Garden Piano Theme Music (bardzo klimatyczny utwór) https://www.youtube.com/watch?v=bYFqcpZ__WU uunan z one piece, istne...
  9. D

    Wiedźmin 3: postacie

    jej spotkanie z Geraltem mogłoby być interesujące, poza tym czytając książkę jakoś nie mogłam jej sobie za bardzo wyobrazić, dlatego chętnie zobaczyłabym jak wygląda w grze... Fakt, trochę za późno na dodawanie nowych postaci, a sezon burz był w nowości dość obfity. Z drugiej strony może jednak...
  10. D

    Wiedźmin 3 - wersje językowe

    HuntMocy O, super, dziękuję za info!! To, że dubbing do amerykańskiej wersji nie powstaje w Polsce to ogarniam, ale chodzi mi o to gdzie powstaje skrypt. Kto zajmuje się tłumaczeniem na inne języki...
  11. D

    Wiedźmin 3: postacie

    shad79 Faktycznie, kompletnie zapomniałam, że ona przecież nie żyje. Sezon burz mi zamieszał w głowie, bo na ostatnich stronach książki jeszcze żyła ; ) Zbyt wiele ciekawych postaci z Wiedźmina zginęło.
  12. D

    Wiedźmin 3: postacie

    Marzy mi się zobaczyć w W3 Brehena, bądź też innych Wiedźminów ze szkoły kota, byłaby to niezwyle miła niespodzianka. Miło byłoby też zobaczyć Lytte Neyd czy Mozaik. I oczywiście Pinety, którego nadzwyczaj polubiłam.
  13. D

    Zadaj pytanie twórcom gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To i ja mam parę pytań. 1. Czy będzie możliwość skradania się, czy będzie można zachodzić przeciwnika od tyłu, ogłuszać go itp.? 2. Gdzie będziemy mogli składować przedmioty które nie mieszczą się w ekwipunku? 3. Czy wygląd Ciri jest ostateczny? (Faktycznie, jest za bardzo podobna do Triss) 4...
  14. D

    Wiedźmin 3 - wersje językowe

    Właściwie to dalej mnie nurtują pewne sprawy związane z wersjami językowymi gry... Mianowicie, jakie firmy w poszczególnych krajach (Francja, Niemcy, Japonia) będę zajmowały się tłumaczeniem na własne języki gry i kto zajmuje się kampanią promocyjną gier w danym kraju? Rozumiem, że u nas, w...
  15. D

    Wiedźmin 3 - wersje językowe

    Yakin tak, juz wszystko wiem w tym temacie, dlatego nie będę pytać, spoko.
Top Bottom