Recent content by -DRAGAL-

+
  1. -DRAGAL-

    Oglądaj GWENT World Masters w ten weekend!

    Nadal arogancki i wulgarny Flake w obsadzie, nadal nie ma sensu turnieju oglądać:/
  2. -DRAGAL-

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    No i jak tu Was traktować poważnie? Małe przypomnienie: DLC do Cyberpunka miało być w marcu, jak sami wyżej piszecie mamy czerwiec. Gra dalej wymaga masy hotfixów, bo na razie jest memem i pośmiewiskiem na youtubie w porównaniu z innymi grami. Obiecaliście do niej multiplayer - teraz już nie...
  3. -DRAGAL-

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Gwint w formie! Nie mam możliwości zaliczyć ostatniego zadania w podróży: zagraj kartę Geralta. Jednym słowek cyk i 20 punktów nagród odjeżdża na orbitę Cyberpunka.
  4. -DRAGAL-

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    Lexor szczerze: to nie chce mi się nawet xD Zgadzam się całkowicie z Saskiasia, że robienie przeciwko tej kontrowersyjnej osobie krucjaty nie ma sensu, jedynie trudno mi było ukryć oburzenie z powodu zatrudnienia castera obrażającego innych, przez firmę, która buduje swój wizerunek wokół...
  5. -DRAGAL-

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    Nie w zasięgach tu problem a w podejściu CDPR:/ Ja jednak szacuje ową "garstkę" na całkiem spory zasób graczy Gwinta, wziąwszy pod uwagę, że wszystkie gry CDPR razem wzięte (cyberpunk, gwint, wiedźmin) mają mniejszą oglądalność na twitchu niż Age of Empires II xD Pytanie na ile właśnie sama...
  6. -DRAGAL-

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    Osoba, która wobec innych graczy używa określenia "f*cking moron" nie powinna mieć miejsca nawet na twitchu, nie mówiąc już o prowadzeniu turnieju! Całkowity brak szacunku dla graczy i gry, która powinna nas łączyć. Niestety widać, ze CDPR ma swoje standardy, jak się okazuje "rynsztokowe".
  7. -DRAGAL-

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    Ahaaa, Niestety apelowałem zarówno na tym forum jak i zgłaszałem w supporcie, że zatrudnianie w roli castera osoby, która obraża innych graczy (czego również i ja osobiście doświadczyłem) jest ze strony CDPR legitymizacją tego typu działań i oficjalnym przyzwoleniem na poniżanie innych. Fajni...
  8. -DRAGAL-

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Czy Wy również uważacie, że Gwint jest strasznie "ślamazarną" grą? Czekanie aż przeciwnik zagra kartę pod koniec swojego czasu odejmuje sporą przyjemność z grania. A jak trafiam na przeciwnika, który notorycznie tak rzuca karty to ja kończę swoją przygodę z Gwintem na jakiś czas. Reasumując...
  9. -DRAGAL-

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Czy u Was też w ostatnim czasie bardzo dużo czasu zajmuje wyszukanie przeciwnika?
  10. -DRAGAL-

    Rozpoczął się Sezon Wilka!

    Wow, nowy standard karcianek! Nerf o jakim nikt nie śnił, zagranie zatrutego ostrza automatycznie kończy grę. Śmiertelny cios nabiera tutaj całkowicie nowe znaczenie. Brawa za kreatywność.
  11. -DRAGAL-

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    https://www.twitch.tv/watchflake/video/838198202 43min42s
  12. -DRAGAL-

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Zapytam tutaj bo nigdzie indziej nie dostane odpowiedzi:shrug: Czy zatrudnianie w roli prowadzących osób ( konkretniej Flake ), które na twitchu podczas potyczek z innymi graczami nagminnie używają wobec nich określeń wulgarnie obelżywych jest również oficjalny stanowiskiem CDPR wobec graczy...
  13. -DRAGAL-

    Ważna informacja

    Cebularzem to jest raczej ktoś kto obiecuje gruszki na wierzbie, następnie kłamie i zataja faktyczny wygląd gry byleby towar szybko opchnąć i kasę zgarnąć. Typowe Mirki handlarze:(
  14. -DRAGAL-

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Są nawet błędy ortograficzne: W Prologu w drodze do Embers Padre do V: "z bogiem" zamiast (podpowiem od razu jak nie ogarniacie) "z Bogiem"
  15. -DRAGAL-

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    "Z perspektywy czasu widzimy, że powinniśmy poświęcić temu tematowi więcej uwagi. " Dobry eufemizm biorąc pod uwagę, że się słowem na ten temat nie zająknęliście.
Top Bottom