Recent content by DrugFreePL

+
  1. D

    Doczytywanie się postaci

    Doczytywanie się postaci Witam, chciałem spytać czy również macie ten problem, że gdy jedziecie konno to w okół was czasami doczytują się postacie (kilka, większość widać)? Oraz niektóre elementy otoczenia?
  2. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja wejdę około 19 i napisze jak to wygląda. Najlepszy Benchmark to ten na swoim komputerze, także nie tracę wiary co do swojej 970 :) Będzie dobrze.
  3. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Czyli po najnowszych wiadomościach jak myślicie, w jakich ustawieniach może mi pójść ten Wiedźmin 3 na GTX 970, Intel Core i74790 oraz 8 GB RAM'u? Bo się zakręciłem... poza tym nie wierzę w aż tak duży spadek wydajności.
  4. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    W takim razie, opierając się o te nowe informacje, co mi przewidujecie na GTX 970, Intel Core i7 4790 i 8 GB RAM'u? W dalszym ciągu średnio wierzę w takie pogorszenie wydajności. Jutro sam to obadam, ale jak myślicie?
  5. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja jakoś nie wierzę w ten benchmark. Ostatnie doniesienia ze wszystkich stron pokazywały, że gra jest płynna, dobrze zoptymalizowana, i chodzi na dużo słabszych kartach graficznych, więc skąd ten skok w dół nagle? Zobaczymy jutro panowie i panie.
  6. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To jest dobry pomysł! Wejdę tu jeszcze we wtorek i napisze jak to się u mnie miało :)
  7. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tak i ja, GTX 970, Intel Core i7 4790 i 8 GB RAM, podzielę się we wtorek opiniami na temat wydajności :) Mam nadzieję, że ostatnie informacje co do Ultra na 770 się sprawdzą i będę miał bez problemu Ultra w 60 FPS'ach :) Bez hairworks rzecz jasna, bo przy tym podobno spada mocno.
  8. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Naprawdę porównujemy Redów z tymi żałosnymi developerami z Ubi? Okej. Cały dział Wiedźmin 3 powinien być zablokowany, bo ludzie tu piszą kretynizmy. Pomimo problemów, jakich Redzi doświadczają w tym momencie według mnie jest to wciąż jedna z najlepszych firm tworzących gry komputerowe, oraz ich...
  9. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Zgadzam się z Tobą. Od Twojego configu różni mnie tylko procesor, bo mam I7 4790, i ram 8 GB(z tego co widziałem nie ma jak na razie różnicy FPS bo gry nie wykorzystują, ale RAM zawsze dobry do innych operacji na komputerze : ) ) więc również liczę na 60 FPS bez hairworks, a z nim z 50 FPS.
  10. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Czy stało się coś, o czym nie wiem? Tak się tu zrobiło luźno odnośnie tej grafiki, a jeszcze jakiś czas temu gdy podawałem swój konfig to ludzie krzyczeli, że na Ultra na pewno w 60 FPS'ach nie pójdzie :P Teraz podobny sprzęt podany, i pójdzie? Ale szczerze mówiąc chciałbym aby tak się stało...
  11. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ten tekst "Najlepsze wrażenia przy graniu na kartach z Nvidii" to oczywiście tekścik marketingowy. Gra jest wspierana przez zielonych, a więc rzucono tekst "Gra ma nową jakość na naszych kartach, kupujcie pany nasze karty!". Bez obaw. Redzi *MAM NADZIEJĘ* nie zepsują tej gry u czerwonych. Sam...
  12. D

    Wiedźmin 3: potwory

    Zadam teraz pytanie, które może się wam wydać idiotyczne, ale bardzo mnie nurtuje (możliwe, że ktoś odpowiedział na nie wcześniej, ale nie mam ochoty wertować 251 stron tematu, dlatego niech ktoś życzliwy odpowie :) ) - ile typów potworów znajdzie się w nowym Wiesiu? Strasznie mi zależy, by było...
  13. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Chciałbym mieć pieniądze na 3 Titany tak o! :D Ale gratuluję sprzętu, a raczej bestii. Ja to się tam cieszę, że te 50 FPS na Ultra wycisnę i tyle mi wystarczy, w końcu "at the end of the day" najbardziej chodzi nam o fabułę :) Jeśli chodzi o wymagania, z pewnością są zawyżone, ale tak jak pisał...
  14. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Uważam, że wymagania są nieco zawyżone, i to w cale nie jest zła informacja przecież! :) Ale rzeczą jasną jest, że dobrze mieć sprzęt spełniający i przebijający wymagania minimalne czy zalecane (zależy w co celujemy) o tak, dla pewności i spokoju ducha :) Ja mam nadzieję, że ze swoim : Intel...
  15. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Również uważam, że mają czas, aby coś poprawić w tej kwestii, pytanie jest jednak inne - czy te poprawki będą na tyle kolosalne, by tak jak kolega kilka postów wyżej wspomniał, móc grać tak jak się na to zapracowało i kupiło sprzęt. Co do pozostałych aspektów Wiedźmina nie mam zastrzeżeń.
Top Bottom