Recent content by Dudzio

+
  1. D

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Ludziska, macie jakieś życie poza internetem, skoro tak przeżywacie to co napisałem? :P
  2. D

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Poziom bossów jest przegięty, ponieważ kompletnie nie przystaje do pozostałych walk. Gdyby wszyscy przeciwnicy sprawiali mi kłopot, to nie miałbym z tym problemu - wtedy faktycznie obniżyłbym poziom trudności w opcjach. Ale z pozostałymi wrogami żadnych poważniejszych problemów nie miałem...
  3. D

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Skończyłem dzisiaj dodatek na poziomie Krew, pot i łzy i uważam, że te walki z bossami to totalna porażka. Niepotrzebne i frustrujące wydłużanie gry na siłę. Konieczność tłuczenia się po kilkanaście razy z skutecznie odbierała mi radość z grania. Serio. Idąc po nie byłem w stanie kontemplować...
  4. D

    W3 na PS4

    Pad wibruje też kiedy kończy się działanie znaku Queen. Tak mi się wydaję ;P
  5. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Z wodą to fakt. Wygląda fatalnie, zwłaszcza przy brzydkiej pogodzie.
  6. D

    Bug na wraku statku w Velen

    Bug na wraku statku w Velen Znalazłem błąd na jednym ze zniszczonych statków w Velen. Kiedy zejdzie (a właściwie zeskoczy) się pod podkład nie ma potem możliwości wydostania się na górę po schodkach, ponieważ blokuje je deska. Spędziłem tam chyba z 5 minut próbując skakać na różne sposoby i...
  7. D

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Trzeci dzień grania i kilka moich przemyśleń: Zastanawiam się czy istnieje możliwość by zrobić jakiś "skrót" do szybkiego zapisu? Np. podwójne wciśnięcie R3? Cholera mnie bierze z tym wchodzeniem do menu... Swoją drogą ekran zadań i ekwipunku też możnaby ulepszyć. Do poprawy moim zdaniem...
  8. D

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Czy ktoś z okolic Warszawy zamawiał grę z CDP.pl do paczkomatu i nadal ma status "Przygotowana przez nadawcę (podróż jeszcze się nie rozpoczęła)" ? Zastanawiam się czy wynika to z faktu, że np. paczki w okolicach Warszawy będą rozwozić bezpośrednio z CDP z pominięciem sortowni, czy też ktoś...
  9. D

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Czekaliście na grę cztery lata, macie przy niej spędzić jakieś 100h rozgrywki i naprawdę ten jeden dzień robi wam taką wielką różnicę? :O Czy ktokolwiek was oszukał? Od dawna było wiadome, że premiera będzie 19 maja. Kiedy zamawialiście grę obiecywano Wam ją dostarczyć właśnie na 19 maja. Póki...
  10. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Przecież wrzucanie zdjęć z Hardline jest bez sensu bo to gra działająca w 900p, a W3 będzie w 1080p. To może ja wrzucę równie tendencyjnie wybrane (chociaż własnoręcznie zrobione) screeny na PS4 w grze działającej w 1080p i wtedy porozmawiamy o ostrości i jakości grafiki? Póki nie będzie...
  11. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zgadza się, napisałem do pomocy technicznej i dowiedziałem się, że póki widnieje pozycja Wiedźmin 3 + Steelbook tak długo dostępne są steelbooki. No to te 60zł nie poszło na zmarnowanie :P
  12. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    W opisie przedmiotu chociażby tutaj: https://cdp.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-pud-ps4.html
  13. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Co za wałek w tymi steelbookami :O Kiedy pojawiła się informacja, że ich liczba jest ograniczona?? Dopłaciłem specjalnie sześć dyszek do wersji z cdp.pl (względem PSNetwork gdzie W3 można kupić za ok 160zł) tylko i wyłącznie po to, żeby gra elegancko wygladała na półce, a teraz okazuje się, że...
  14. D

    Wiedźmin 3: postacie

    Dla mnie tam gra może być i obrzydliwie zbugowana, byleby Yennefer przywrócili wygląd z trailera SoD... :(
  15. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Jeśli chodzi o wygląd Yen to tylko i wyłącznie jej buźka z SoD jest dobra :) Na Elder Blood jest taka... plastikowa? Napompowana sztuczność, brakuje jej realizmu. A na SoD naturalna piękność :) I lepiej jej w tych ciemno kasztanowych włosach zamiast czarnych jak smoła. Dajcie już spokój z tą...
Top Bottom