Recent content by dz_em_o

+
  1. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.youtube.com/watch?v=DVyGBmdN_EMKróciutki "wywiad" z T. Gopem i M. Szcześnikiem.
  2. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    A gdzie rośnie taki meszek pieniędzy?
  3. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Jak obejrzysz to daj znać czy są spoilery (nawet najmniejsze), też chciałbym zobaczyć.
  4. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Przesadzacie. Triss nie może być wiecznie małą dziewczynką, musi mieć dojrzały głos.
  5. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ej to chyba duży spoiler fabuły... Jak oni mogli? :(
  6. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Każdy narzeka na turlanie ale przecież tak jest zawsze. Ile czasu były wojny o nową twarz Geralta i kucyk? A z czasem wszyscy się przyzwyczaili. Tak samo będzie z turlaniem. Poboli, poboli i przestanie. Wracając do tematu - nie mogę doczekać się tego nowego komiksu, zapowiada się super.
  7. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    A ja z kolei myślałem, że aktywna pauza spowalnia czas...Tego teraz pewnie nawet REDzi nie wiedzą
  8. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Możliwe. Mi wyglądają na Czarnych, chociaż na którymś z nich widać coś na kształt lilii. A ten screen z pojedynkiem rycerzy przywodzi mi na myśl... turniej.
  9. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Wyglądają super. Te widmo fajnie się prezentuje, bardzo oryginalnie z ta deską na plecach. Gdyby tylko nie ten zielony "magiczny pył" dookoła czy kij wie co to jest. Foltest prezentuje się bardzo fajnie ale te zbroje to mistrzostwo. I ta armia Czarnych...
  10. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Finiszery w formie cut-scenki wyglądają... słabo. Moim zdaniem lepszy efekt ma spowolnienie (jak w aktywnej pauzie) i pełna kontrola kamery. Po prostu całe otoczenie dookoła spowolnione, Geralt też ale trochę mniej, w końcu wiedźmin=szybki. Tak ja bym to widział. I stąd pytanie - czy to już...
  11. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Arachas'y fajne, ale mogłyby pojawiać się w trochę ciekawszy sposób niż na ostatnim gameplay'u.
  12. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Przecież dzisiaj dopiero 5-ty to myślę, że poczekałbyś jeszcze na jakieś materiały do końca miesiąca...Dobrze, że REDzi opowiadają o grze w sposób pewny siebie. Mają mówić: "Ta gra chyba będzie dobra, nie wiem, ale tak mi się wydaje"? Miasto ekstra, kilkopoziomowe, silne. A opis tego wąwozu...
  13. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Ciach ciach.SzypekIle planujecie odcinków Dev Dairy?
  14. D

    POSTAĆ: Detmold

    Ale zauważ, że dla Detmolda priorytetem jest zemsta, nie wygląd.
  15. D

    POSTAĆ: Detmold

    Detmold fajnie się zapowiada. Ciekawe czy ma on coś wspólnego z tym smokiem w obozie wojsk Keadwen (o ile ten smok będzie).
Top Bottom